FERIE Z RAKIETKĄ I LEWARTEM

Przez czas ferii zimowych w pawilonie sportowym przy ul. Krzywe Koło trwały, jak co roku „Ferie z rakietką”. Był to czas odmienny od tych, które znaliśmy do tej pory. Pełny reżim sanitarny, higiena i dystans oraz brak dzieci z zewnątrz, to właśnie ferie zimowe w 2021 roku. W zajęciach brali udział tylko wychowankowie klubu i zawodnicy posiadający licencje wykupione w Polskim Związku Tenisa Stołowego. Podczas zajęć szkoleniowcy skupili się nad podniesieniem formy swoich podopiecznych, doskonaleniem serwisu oraz aspektach gry podwójnej. Każdy trening poprzedzony był rozgrzewką, w której nie brakowało elementów gry w halową piłkę nożną, gimnastyki oraz sportowego toru przeszkód.

– Bardzo żałujemy, że tej rekreacji i aktywnego wypoczynku nie mogliśmy tym razem dać większej liczbie dzieci. Co roku mieliśmy zawsze pełny obiekt i maksymalne obłożenie na takich zajęciach. Po nich zawsze pozostawała grupa najzdolniejszych, którzy trenują z nami do dziś mówi pierwszy trener tenisistów stołowych Lewartu Lubartów Jakub Sagan.

Na zakończenie sportowego wypoczynku opiekunowie i rodzice zorganizowali ognisko i pieczenie kiełbasek w pięknej zimowej scenerii, jaka zapanowała w ostatnich dniach ferii zimowych.
ig, foto. www.lubartowskitenis.pl