Finał Akademii Przedsiębiorczości w II LO

W pierwszych dniach września uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. P. Firleja w Lubartowie, którzy w ubiegłym roku szkolnym brali udział w programie edukacji ekonomicznej Akademia Przedsiębiorczości organizowanym przez Wydział Ekonomiczny SGGW, otrzymali dyplomy ukończenia kursu oraz zaświadczenia uzyskania tytułu finalisty i laureata.

Warto przypomnieć, że kurs trwał od listopada do maja. Podczas zajęć on-line licealiści rozwiązywali różnego rodzaju testy dotyczące wiadomości z zakresu przedsiębiorczości oraz pilnie uczestniczyli w wykładach z dziedziny finansów, rachunkowości, ekonomii czy logistyki, które były organizowane w trakcie roku akademickiego na platformie Moodle i Ms Teams.

Wszystkim uczestnikom Akademii Przedsiębiorczości bardzo dziękujemy za aktywny udział w programie i gratulujemy tak wysokich osiągnięć. Już wkrótce rozpoczyna się kolejna edycja konkursu, którego koordynatorką z ramienia II LO jest pani Urszula Żurawska. Wszystkich chętnym uczniom życzymy powodzenia w tegorocznej Akademii!

II LO