„Fotografie z dawnej pracy” – konkurs z nagrodami dla osób 50+

Portal Aplikuj.pl zaprasza osoby 50+ do udziału w konkursie „Fotografie z dawnej pracy. Zawody jak i realia pracy bardzo zmieniły się w ostatnim czasie. Konkurs ma ukazać, jak ludzie żyjący za czasów PRL i początku nowego stulecia pamiętają ten okres. Organizatorzy chcą to zrobić za pomocą zdjęć ukazujących ich dawne stanowiska pracy.

Konkurs portalu Aplikuj.pl zorganizowany jest z myślą o osobach 50+ z województwa podkarpackiego i lubelskiego, które mogą pochwalić się fotografiami z dawnej posady.

Celem projektu jest ukazanie zmian w rzeczywistości zawodowej Polaków na przestrzeni lat i przypomnienie różnych zawodów, które dziś są rzadkie lub nie istnieją. Myślą organizatorów jest, aby dostarczyć seniorom nieco rozrywki, zaktywizować ich i zachęcić do dzielenia się wspomnieniami.

Do konkursu seniorzy mogą przesyłać fotografie ze swojej dawnej, często pierwszej pracy, które pokazane zostaną na stronie organizatorów, w publikacji pokonkursowej.

Chętni do wzięcia udziału w zabawie, muszą uzupełnić internetowy formularz zgłoszeniowy: https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie.

Zgłoszenie można wysłać samodzielnie lub z pomocą bliskich osób, jeśli istnieje taka potrzeba. Wypełnione formularze przyjmowane są do 16 października 2022 r. Konkurs przeprowadzony jest online, ze względu na panującą w kraju sytuację.

W konkursie czekają wspaniałe nagrody: telefony komórkowe, książki i kursy komputerowe od podstaw (strefakursow.pl). Regulamin znajduje się na stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie