Fundacja Stella chce wznowić rehabilitację- prosi o wsparcie

Fundacja Stella im. Agaty Orłowskiej w Lubartowie, która świadczy usługi dla dzieci z Lubartowa i nie tylko, potrzebuje środków finansowych na uruchomienie pomocy rehabilitacyjnej w placówce dziennej. Fundację można wesprzeć poprzez wpłaty na konto lub stronę siepomaga.pl.

Fundacja potrzebuje wsparcia na zakup środków ochrony osobistej, środków do dezynfekcji, urządzeń oraz materiałów ochronnych jednorazowego użytku. Z zebranych funduszy zostaną przeznaczone na zakup:

– środków ochrony osobistej pracowników i usługodawców- masek, przyłbic, rękawic medycznych, odzieży ochronnej, która musi być zmieniana przynajmniej dwa razy dziennie lub w każdym przypadku zabrudzenia wydzieliną, dodatkowo musi być prana w placówce lub w miejscach do tego przeznaczonych (pralniach) oraz odpowiednio przechowywana, co wiąże się z zakupem środków piorących oraz dodatkowym zatrudnieniem personelu świadczącego pracę w tym zakresie, jak również zakupem siatek do prania i odpowiednich pojemników do jej przechowywania;
– środków do dezynfekcji rąk i powierzchni płaskich;
– ręczników i prześcieradła jednorazowego użytku;
– lamp bakterio i wirusobójczych;
– ochronnej bariery z pleksy do montażu w sekretariacie;
– pojemniki do dezynfekcji rąk;
– termometru;
– przyłbic dla dzieci, młodzieży i dorosłych podopiecznych, do przemieszczania się po korytarzu i na klatce schodowej (między recepcją a gabinetem oraz miedzy gabinetami);

Uzyskana pomoc umożliwi nam przetrwanie trudnego czasu zagrożenia epidemiologicznego oraz utrzymania działalności rehabilitacyjnej niesionej społeczeństwu. 

Z Państwa pomocą zebraliśmy już ponad 10% potrzebnej sumy. Wpłynęło 2470 złotych,  w tym 1320zł na zbiórkę siepomaga.pl oraz 1150zł na nasze konto. Z całego serca dziękujemy za wszystkie wpłaty i prosimy o dalsze wsparcie, które umożliwi nam realizację zadań statutowych tj. rehabilitację podopiecznych fundacji w placówce – czytamy na facebooku fundacji.

Wsparcie można przekazać:

na konto bankowe w Credit Agricole Bank Polska S.A nr konta 
92 1940 1076 3113 5788 0000 0000 
lub na wciąż trwającą zbiórkę za pośrednictwem Siepomaga.pl
https://www.siepomaga.pl/fundacjastella
tytułem: „Darowizna na walkę z koronawirusem”