Grają pingpongiści

Kolejne imprezy mają za sobą pingpongiści Miejskiego Klubu Sportowego „Lewart” AGS Lubartów. Podopieczni trenera Adama Płodzienia odnotowują w nich wartościowe rezultaty.Lewart - tenis stołowy

W dniach 11-13 października w Brzegu Dolnym rozegrano I Grand Prix Polski juniorów. W zawodach zaprezentowało się 159 najlepszych w kraju juniorów, wśród nich Mateusz Baranowski z Lewartu. Rywalizując z zawodnikami starszymi od siebie o 3-4 lata ukończył turniej na pozycji 49-56.

W sobotę 12 października w Rykach odbył się I wojewódzki turniej kwalifikacyjny żaków. W imprezie wzięły udział 52 osoby.

Oto zwycięzcy oraz miejsca naszych przedstawicieli:

żaczki – 1. Michalina Górska (Fala Piotrawin), 8. Katarzyna Jusiak (Junior Łucka), 14. Julia Wójcik (Lewart Lubartów), 16. Dominika Fiust (Junior); żacy – 1. Miłosz Plewik (Sygnał Lublin), 2. Damian Borzęcki, 11. Rafał Pawłowski (obaj Lewart).

W niedzielę 20 października w Rykach odbył się I wojewódzki turniej kwalifikacyjny skrzatów. W imprezie wzięło udział 15 osób.

Oto zwycięzcy oraz miejsca naszych przedstawicieli:

skrzatki – 1. Kamila Kliszek (Arka Ryki), 4. Karolina Wójtowicz, 6. Agata Lipska; skrzaci – 1. Rafał Pawłowski (wszyscy Lewart).

ig