Groźna kolizja

Trzy osoby, w tym 4 – letnie dziecko, trafiły do szpitala po zderzeniu toyoty i forda. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne i wszyscy opuścili szpital. Przez ponad 1,5 godziny ruch na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Wojska Polskiego w Lubartowie był utrudniony.

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną groźnie wyglądającej kolizji, do której doszło w poniedziałek w południe w Lubartowie na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Wojska Polskiego. Kierujący samochodem toyota jadąc od strony Parczewa skręcając w kierunku centrum Lubartowa, nieustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prosto fordowi – mówi Grzegorz Paśnik z KPP Lubartów –  Doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku którego trzy osoby podróżujące toyotą, w tym 4 – letnie dziecko trafiły do szpitala. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń, a całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.
Zarówno kierujący toyotą, 33 – letni mieszkaniec gminy Ostrówek jak też 45 – letni kierowca Forda z Lubartowa byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem i sześcioma punktami karnymi.