Halloweenowy koncert w Niemcach

Jeśli szukasz pomysłu na halloweenową imprezę, to możesz skorzystać z propozycji zespołu RAT KRU. W sobotę 28 października o godzinie 17:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Niemcach odbędzie się koncert zespołu RAT KRU. Wstęp wolny.

To polski duet muzyczny, który zyskał popularność dzięki swojej oryginalnej mieszance gatunków takich jak rave, rap, techno, electropop i dub. Tworzą go producent i autor muzyki Rat One oraz wokalista i autor tekstów Lew Winogradzki.

RAT KRU to zespół, który nie boi się eksperymentować i łamać schematów. W swojej twórczości porusza tematykę wielkomiejską, osobistą i społeczną, a także nawiązuje do klasyków polskiej muzyki. Na ich koncie znajdują się takie hity jak “Cześć”, “Świnia”, “Zły” czy “Aleja Gwiazd” – własna wersja utworu Zdzisławy Sośnickiej z refrenem z kompozycji Romualda Lipki do słów Marka Dutkiewicza. 

Koncert w Niemcach będzie okazją do usłyszenia na żywo utworów z tego albumu, a także starszych przebojów zespołu. Będzie to także niepowtarzalne widowisko, ponieważ RAT KRU słynie ze swoich energetycznych i kolorowych występów scenicznych. Na koncercie nie zabraknie świateł, dymu, konfetti i balonów. A co najważniejsze – będzie to koncert tematyczny, związany z Halloween. Organizatorzy zachęcają wszystkich uczestników do przyjścia w przebraniach. Nie ma ograniczeń co do kreatywności – można się przebrać za potwora, superbohatera, postać z bajki lub filmu, lub po prostu za coś strasznego lub śmiesznego.

Wstęp na koncert jest wolny. Zespół RAT KRU zaprasza wszystkich miłośników dobrej muzyki i zabawy na halloweenowy koncert w Niemcach.