Helikopter w akcji poszukiwawczej Krzysztofa Falkowicza

11 lutego do akcji poszukiwawczej zaginionego Krzysztofa Falkowicza wykorzystano policyjny helikopter.

Jak informuje policja, w dalszym ciągu trwają poszukiwania zaginionego mężczyzny. Policjanci sprawdzają wszelkie informacje i sygnały mające związek ze sprawą. Funkcjonariusze lubartowskiej komendy już wcześniej wnioskowali o wykorzystanie w akcji helikoptera, lecz z uwagi na panujące warunki atmosferyczne nie było to możliwe.

Przypomnijmy, ze zaginiony mężczyzna w nocy z 29/30 grudnia wyszedł z domu. Do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony to 32-letni mieszkaniec gminy Lubartów.

Rysopis zaginionego: Wzrost 165 cm, średniej budowy ciała, twarz owalna, oczy koloru zielonego, włosy czarne, krótkie. W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w czapkę i kurtkę koloru czarnego, bluzę granatowo-szarą, spodnie koloru czarnego typu bojówki, buty czarne.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie ul. Lubelska 57 A, 21-100 Lubartów, tel. (81) 852 62 90 lub numerem alarmowym 112.

(kw)

fot. archiwum policja