Hip-hopowo w LOK

12 czerwca na scenie Lubartowskiego Ośrodka Kultury zaprezentowali się najlepsi tancerze hip hopowi w naszym mieście, podczas tanecznego zakończenia sezonu.

 

Sala LOK  pękała w szwach. Wśród zaproszonych gości był Burmistrz Miasta Lubartów Krzysztof Paśnik: –Bardzo się cieszę, że tak licznie zgromadziliśmy się dzisiaj podczas gali tanecznej. Dziękuję panu Karolowi za to, że swoją wiedzę taneczną przekazuje dzieciom i młodzież y w LOK i życzę niezapomnianych artystycznych przeżyć.

Na scenie zaprezentowały się dzieci i młodzież w szeroko pojętym stylu tańca hip-hop. Mogliśmy zobaczyć pokazy grup, duetów oraz solistów, w ponad dwudziestu różnych choreografiach, którzy wraz z Karolem Polakiem pracowali cały rok nad swoimi umiejętnościami. Podczas gali swoje występy zaprezentowały grupy, które mają na swoim koncie sukcesy za udział w konkursach tanecznych, jak również grupy, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem. Każdy z uczestników zajęć otrzymał dyplom w podziękowaniu za całoroczną pracę, a uczniowie podziękowali swojemu instruktorowi niespodzianką w postaci tortu. Wystąpił też Dariusz Nowacki z grupy Antares.

Imprezę poprowadziła Agnieszka Karpińska, a swoim występem zarówno w grupie, jak i solo całość gali uświetnił Karol Polssky Polak, instruktor hip- hop w LOK.

Emilia Kosek