II Mistrzostwa w pływaniu o puchar Burmistrza Miasta Lubartowa

W dniu 18 października 2014 r. na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie odbędą się zawody pływackie „II Mistrzostwa w pływaniu o puchar Burmistrza Miasta Lubartowa”.Impreza rozpocznie się o godzinie 9.00. W zawodach mogą uczestniczyć osoby indywidualne, jak i zawodnicy zrzeszeni w klubach, stowarzyszeniach i szkółkach pływackich. Górna granica wieku to 15 lat. Zawody rozegrane zostaną w 8 kategoriach wiekowych. Najmłodsza kategoria to 2008 i młodsi, najstarsza 2001-1999.
Karty zgłoszeniowe oraz oświadczenia dla rodziców (dla osób niepełnoletnich) do pobrania na stronie klubu LKP SKALAR www.lkp-skalar.pl i odesłania na adres lkp_skalar@onet.pl lub do pobrania i dostarczenia do personelu szatni pływalni do 16 października 2014 r. (czwartek) do godz. 21.00 (osoby wysyłające zgłoszenia drogą elektroniczną będą proszone o złożenie podpisu w dniu zawodów). Biuro zawodów czynne będzie w dniu 18 października od godziny 8.00 i mieścić się będzie przy barku na pływalni.
Organizatorem zawodów jest Lubartowski Klub Pływacki „SKALAR”. Współorganizatorami są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie oraz II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie. Impreza pod patronatem Burmistrza Miasta Lubartów Pana Janusza Bodziackiego.

Serdecznie zapraszamy

II Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Miasta Lubartow