II OTWARTE MISTRZOSTWA LUBARTOWA W BADMINTONIE

Przed nami druga odsłona imprezy dla miłośników badmintona. 13 stycznia na hali sportowej ZS nr 2 w Lubartowie odbędą się II Otwarte Mistrzostwa Lubartowa w Badmintonie.


Turniej rozpocznie się o godz. 8:00. Podczas mistrzostw zostaną rozegrane mecze w 9 kategoriach:
– Singiel Kobiet A i B
– Singiel Mężczyzn A i B
– Debel Kobiet
– Debel Mężczyzn A i B
– Mixt A i B

Wpisowe turnieju wynosi:
60zł – jedna kategoria
100zł – dwie kategorie
130zł – trzy kategorie
*płatność wyliczoną kwotą w gotówce na miejscu.
Zawodnicy posiadający obecnie lub w przeszłości licencję zawodnika i będących na listach klasyfikacyjnych PZBad mogą zgłosić się wyłącznie do kategorii gier „A”, w pozostałych przypadkach istnieje dowolność wyboru kategorii, przy czym kat. A = zaawansowana, B = średniozaawansowana.
Zawodnicy mogą zgłosić się do trzech wybranych gier. W sytuacji małej liczby zgłoszeń sędzia główny zastrzega sobie prawo do połączenia kategorii. W przypadku chęci gry podwójnej, lecz braku partnera można zgłosić takową chęć z dopiskiem „szukam partnera”.


Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: [email protected]
do dnia 11.01.2024r. W treści podając: Imię i Nazwisko Zawodnika – klub/miejscowość oraz kategorię gry oraz numer telefonu.


Organizatorem II Otwartych Mistrzostw Lubartowa w Badmintonie jest Roksana Rabczon. Podczas Otwartych Mistrzostw Lubartowa w Badmintonie obowiązują przepisy Polskiego Związku Badmintona. System rozgrywek grupowo- pucharowy. Mecze rozgrywane będą do 21 pkt – w przypadku dużej liczby zgłoszeń organizator może podjąć decyzję o rozgrywaniu meczy do 15 pkt lub wcześniejszego zamknięcia zapisów w danych kategoriach. Losowanie oraz wyniki będą udostępniane za pomocą platformy https://pzbad.tournamentsoftware.com/