III Lubartowskie Spotkanie przy Kominku

III Lubartowskie Spotkanie przy Kominkuodbędzie się 29 września w Klubie Podkowa w Lubartowie.
To już trzecie spotkanie z popularną grą komputerową Hearthstone w Lubartowie i zarazem bardzo wyjątkowe, gdyż odbędą się u nas eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju HTC. To wielki zaszczyt i wielkie wyróżnienie, gdyż Lubartów stał się jako jedno z dwóch miast wraz z Lublinem Miastem Kwalifikacyjnym. Dla wszystkich uczestników moc atrakcji, możliwość poznania gry od podstaw, a uczyć nowicjuszy i wszystkich ciekawskich będzie nikt inny jak Marcin „Kretes” Stefańczyk – stremer i zawodnik esportowy – informuje Konrad Lisek

Wśród zaproszonych gości i uczestników będzie możliwość spotkania Tomasza „Kamahl” Zarzecznego, profesjonalnego zawodnika esportowego i popularnego gracza i stremera, twórców kanału „Od Garcza dla Graczy” oraz gości specjalnych z innych gier.

Dodatkową  atrakcją lubartowskiego kominka będą gry planszowe i mini turnieje, którymi zajmie się Klub Fantastyki „Zielony Smok” z Lubartowskiego Ośrodka Kultury, a także konkursy i gry dla każdego uczestnika. ponadto będzie możliwość  korzystania z atrakcji Klubu „Podkowa” (rzutki, piłkarzyki – bilard). Będą rabaty na pizzę oraz nagrody i upominki. 

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich fanów gier i wszystkich ciekawych takiego wydarzenia. Impreza jest bezpłatna,a ograniczenia wiekowe od 7 do 107 lat.

SN