Internetowe Otwarte Mistrzostwa Lubartowa w Szachach

LUKS Lubartów, Lubartowski Ośrodek Kultury, Ozonowanie POAL i firma Voltmax organizują 10 maja o godz. 10.00 Internetowe Otwarte Mistrzostwa Lubartowa w Szachach. Patronat Honorowy objął Burmistrz Miasta Lubartów Krzysztof Paśnik.

Warunkiem przystąpienia do rozgrywek jest posiadanie konta lub bezpłatne zarejestrowanie się na platformie https://www.chess.com; zgłoszenie akcesu przystąpienia do klubu LUKS Lubartów https://www.chess.com/club/luks-lubartow ( proszę czekać na zatwierdzenie – (maksymalnie do 24 h); rejestracja weryfikacyjna poprzez „formularz zgłoszenia” na http://www.chessarbiter.com/turnieje/2020/ti_1916/. W polu /uwagi/ – podajemy nick z chess.com (nick jest dowolny, należy uzupełnić rubryki prawdziwe Imię i Nazwisko)
Link do turnieju zostanie podany na stronie 
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2020/ti_1916/ o godzinie 9:00 w dniu zawodów. W turnieju nie pobiera się wpisowego. System rozgrywek, tempo i miejsce:systemem szwajcarskim, dystans: 11 rund; tempo gry 7’+5” na partię, miejsce platforma chess.com. Zgłoszenia: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2020/ti_1916/

Czekają nagrody: puchary w OPEN – I, II, III miejsce – ufundowane przez firmę Voltmax – instalacje fotowoltaiczne; medale w kat: do lat 8, do lat 10, do lat 14 – I, II, III miejsce; dyplomy dla wszystkich zawodników do lat 8, 10/ dla kat do lat 14 i OPEN za pierwsze 6 miejsc. Odbiór pucharów i medali osobisty w siedzibie Lubartowskiego Ośrodka Kultury ul.Rynek II 1 (możliwość dostarczenia nagród pocztą na koszt zwycięzcy). Nagroda główna – ozonowanie pomieszczeń – usługa wykonywana na terenie Lubartowa oraz w promieniu 20 km przez lubartowską firmę „Ozonowanie POAL” spółka z.o.o. Zawodnicy uczestniczący w Mistrzostwach zobowiązani są przestrzegania zasad fair-play i deklarują brak pomocy osób trzecich oraz korzystania z silników komputerowych. Ostateczne wyniki zostaną podane do 15 maja po weryfikacji Anty-Cheatingowej.
Ostateczna interpretacja i prawo do zmiany niniejszego komunikatu należy do organizatora. Koordynator rozgrywek: Piotr Opolski [email protected].