IV Dzień Sportu na rzecz remontu lubartowskiego Klasztoru Braci Kapucynów

Podczas IV edycji Lubartowskiego Dnia Sportu, organizator MKS „Lubartów” przeprowadzi zbiórkę na rzecz remontu Klasztoru Braci Kapucynów.

Klasztor od lat wymagał remontu, dzięki dobrej organizacji i zarządzaniu udało się pozyskać środki zewnętrzne na cel gruntownego remontu! Żeby otrzymać środki, Klasztor musi uzbierać dużą sumę funduszy na tzw. wkład własny. 

Podczas IV edycji Lubartowskiego Dnia Sportu, 3 września od godziny 10:00 do 15:00 na rynku placu przed ratuszem w Lubartowie odbędzie się zbiórka funduszy na ten szczytny cel.

Organizujemy IV edycję Lubartowskiego Dnia Sportu. Co roku zbieraliśmy fundusze na rzecz osób potrzebujących. Tym razem wsparcia potrzebuje miejsce, które dla dużej części społeczeństwa lubartowskiego jest miejscem wyjątkowym i ważnym. Biorąc pod uwagę historię klasztoru, jest to ikona naszego Miasta, musimy dbać o takie miejsca z całych sił. Zapraszam już w tę sobotę – 3 września na lubartowski deptak. Pokażmy jedność i pomóżmy w potrzebie!- mówi Jakub Adamczyk – Prezes MKS „Lubartów”.