IV Mistrzostwa w pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów
Na pływalni MOSiR Lubartów 15 października zorganizowano „IV Mistrzostwa w pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta Lubartowa”. W zawodach wzięło udział 132 zawodników i zawodniczek z klubów UKS AQUA Ryki, MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski, ULKS Mazowsze Miętne, OLIMPIA Lublin, MEDUZA Poniatowa, ORKA Lubartów, SKALAR Lubartów oraz szkół miasta Lubartowa i okolic. Liczną grupę stanowili uczniowie z klas pływackich ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Lubartowie. Organizatorem imprezy był Lubartowski Klub Pływacki SKALAR przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubartowie oraz II Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Firleja w Lubartowie. Zawody odbyły się pod patronatem Burmistrza Miasta Lubartowa. Oficjalnie imprezę otworzył Zastępca Burmistrza Miasta Lubartów – Radosław Szumiec.
Zawody rozegrane zostały od najmłodszych roczników z podziałem na dziewczyny i chłopców. Za trzy pierwsze miejsca były medale i dyplomy oraz za pierwsze miejsce w każdej konkurencji puchar. Dla wszystkich uczestników były dyplomy za udział. Przy wyjściu z pływalni czekały słodkie drożdżówki dla wszystkich uczestników. Imprezę finansowo wsparli: Gmina Miasto Lubartów, Restauracja Stara Łaźnia, Piekarnia Szczygiełek. Patronem medialnym był Tygodnik Lubartowiak oraz portal internetowy www.lubartow24.pl.
Szczególne podziękowania należą się Januszowi Sysie – Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie za udostępnienie pływalni oraz Halinie Zdunek – Dyrektorowi II Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Firleja w Lubartowie za pomoc w sprawnym zorganizowaniu imprezy. Serdeczne podziękowania również dla wszystkich wolontariuszy za pomoc w czasie zawodów.
Wyniki końcowe oraz klasyfikacja medalowa:
Rocznik 2010 i młodsi dziewczęta – 25 m styl grzbietowy
I miejsce | DERECKA Alicja | LKP SKALAR |
53.06 |
II miejsce | SZCZYGIEŁ Jagoda | LKP SKALAR |
58.01 |
III miejsce | CABAN Julia | LKP SKALAR |
1:07.08 |
IV miejsce | KUŹMA Natasza | LKP SKALAR |
1:35.27 |
Rocznik 2010 i młodsi chłopcy – 25 m styl grzbietowy
I miejsce | POŻAROWSZCZYK Jakub | LKP SKALAR |
32.69 |
II miejsce | OSIECKI Aleksander | LKP SKALAR |
58.30 |
III miejsce | NAJDA Nikodem | LKP SKALAR |
1:27.45 |
Rocznik 2009 dziewczęta – 25 m styl grzbietowy
I miejsce | SZABAŁA Antonina | SP3 Lubartów |
21.71 |
II miejsce | BOROWICZ Lena | LKP SKALAR |
27.71 |
III miejsce | POŻAROWSZCZYK Michalina | LKP SKALAR |
29.01 |
IV miejsce | CZAKON Kaja | SP3 Lubartów |
29.38 |
V miejsce | SERWIN Katarzyna | LKP SKALAR |
31.92 |
VI miejsce | KOSTYŁA Kaja | SP3 Lubartów |
32.19 |
VII miejsce | TCHÓRZ Oliwia | LKP SKALAR |
33.18 |
VIII miejsce | WĘGRZYN Weronika | SP3 Lubartów |
33.87 |
IX miejsce | SZCZERBA Aleksandra | SP3 Lubartów |
37.27 |
X miejsce | CHUDEK Maja | SP3 Lubartów |
37.77 |
XI miejsce | CZUCHRYTA Maja | SP3 Lubartów |
38.11 |
XII miejsce | TOMASIAK Alicja | SP3 Lubartów |
41.97 |
XIII miejsce | KOŁODZIEJ Aleksandra | SP3 Lubartów |
44.48 |
Rocznik 2009 chłopcy – 25 m styl grzbietowy
I miejsce | ULMA Wojciech | SP3 Lubartów |
30.71 |
II miejsce | PARAFINIUK Krzysztof | SP3 Lubartów |
31.05 |
III miejsce | KOBUS Jan | SP3 Lubartów |
35.74 |
IV miejsce | DĄBROWSKI Wiktor | LKP SKALAR |
40.29 |
V miejsce | BIGORAJ Jakub | LKP SKALAR |
46.86 |
VI miejsce | PISZCZATOWSKI Krzysztof | LKP SKALAR |
46.96 |
Rocznik 2008 dziewczęta – 25 m styl grzbietowy
I miejsce | WAŚKOWICZ Milena | LKP SKALAR |
23.63 |
II miejsce | SZCZYGIELSKA Hanna | SP3 Lubartów |
25.59 |
III miejsce | PAŚNIK Wiktoria | SP3 Lubartów |
25.74 |
IV miejsce | POLKOWSKA Antonina | LKP SKALAR |
27.05 |
V miejsce | MYSIAK Jagoda | LKP SKALAR |
27.44 |
VI miejsce | KUŹMA Hanna | SP3 Lubartów |
28.20 |
VII miejsce | BRODAWKA Maja | SP3 Lubartów |
30.60 |
VIII miejsce | ŁUSZCZYŃSKA Alicja | SP3 Lubartów |
30.85 |
IX miejsce | GAJOS Julia | LKP SKALAR |
30.95 |
X miejsce | GZIUT Maja | MUKS ORKA |
33.64 |
XI miejsce | KANADYS Julia | SP3 Lubartów |
41.04 |
XII miejsce | SZCZUCHNIAK Zuzanna | LKP SKALAR |
41.57 |
XIII miejsce | GRYZIO Aleksandra | LKP SKALAR |
1:01.85 |
Rocznik 2008 chłopcy – 25 m styl grzbietowy
I miejsce | KOZIŃSKI Grzegorz | SP3 Lubartów |
23.33 |
II miejsce | KUC Adrian | AQUA Ryki |
24.76 |
III miejsce | KOSTYŁA Igor | SP3 Lubartów |
25.03 |
IV miejsce | CYBUL Remigiusz | LKP SKALAR |
25.55 |
V miejsce | BRZYSKI Iwo | SP3 Lubartów |
26.33 |
VI miejsce | KUBIK Kamil | SP3 Lubartów |
26.43 |
VII miejsce | MIKA Karol | SP3 Lubartów |
26.89 |
VIII miejsce | SZCZEPANIAK Mateusz | SP3 Lubartów |
26.99 |
IX miejsce | KUŹMA Ksawery | SP3 Lubartów |
27.58 |
X miejsce | MARZEC Oliwier | SP3 Lubartów |
29.22 |
XI miejsce | RADOMSKI Igor | SP3 Lubartów |
30.37 |
XII miejsce | ONISZCZUK Mateusz | MUKS ORKA |
32.54 |
XIII miejsce | POLBERG Gustaw | MUKS ORKA |
32.74 |
XIV miejsce | BIAŁEK Jakub | LKP SKALAR |
44.76 |
Rocznik 2007 dziewczęta – 50 m styl grzbietowy
I miejsce | WRÓBLEWSKA Kaja | LKP SKALAR |
44.54 |
II miejsce | GEPNER Urszula | MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski |
49.17 |
III miejsce | BARAN Julia | ULKS Mazowsze Miętne |
53.36 |
IV miejsce | GAJOS Milena | SP3 Lubartów |
56.29 |
V miejsce | BUDKA Zuzanna | SP3 Lubartów |
56.39 |
VI miejsce | TOMASIAK Zofia | SP3 Lubartów |
1:01.12 |
VII miejsce | TURSKA Rozalia | MUKS ORKA |
1:04.37 |
VIII miejsce | PRYJOMSKA Alicja | AQUA Ryki |
1:04.73 |
IX miejsce | JASIÓWKA Aleksandra | SP1 Lubartów |
1:06.93 |
X miejsce | MITURA Maja | LKP SKALAR |
1:14.58 |
XI miejsce | SZWAJGIER Aleksandra | LKP SKALAR |
1:47.67 |
XII miejsce | SZCZYGIEŁ Karolina | SP1 Lubartów |
1:51.04 |
Rocznik 2007 chłopcy – 50 m styl grzbietowy
I miejsce | LEWTAK Jan | OLIMPIA Lublin |
46.09 |
II miejsce | URBAN Bartosz | SP3 Lubartów |
49.24 |
III miejsce | KUBAK Michał | AQUA Ryki |
51.12 |
IV miejsce | CZERNIACHOWSKI Mikołaj | SP3 Lubartów |
52.39 |
V miejsce | CZARNECKI Wiktor | SP3 Lubartów |
52.67 |
VI miejsce | CAŁKA Maciej | ULKS Mazowsze Miętne |
55.72 |
VII miejsce | MISZTAL Wojciech | SP3 Lubartów |
56.94 |
VIII miejsce | ULMA Aleksander | SP3 Lubartów |
59.00 |
IX miejsce | LIPERT Michał | MUKS ORKA |
1:03.23 |
X miejsce | BŁONKA Bartosz | LKP SKALAR |
1:08.12 |
XI miejsce | OBODZIŃSKI Antoni | SP3 Lubartów |
1:10.35 |
Rocznik 2006 dziewczęta – 50 m styl grzbietowy
I miejsce | KAPUSTA Aleksandra | AQUA Ryki |
45.64 |
II miejsce | CAŁKA Dagmara | ULKS Mazowsze Miętne |
50.15 |
III miejsce | MATYJASZCZYK Zuzanna | LKP SKALAR |
52.81 |
IV miejsce | PODLEŚNA Oliwia | LKP SKALAR |
58.31 |
V miejsce | FIL Alicja | MUKS ORKA |
1:33.81 |
Rocznik 2006 chłopcy – 50 m styl grzbietowy
I miejsce | OPOLSKI Łukasz | MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski |
40.05 |
II miejsce | KOPACZ Filip | MUKS ORKA |
53.35 |
III miejsce | BIAŁOSZEWSKI Karol | SP3 Lubartów |
55.42 |
IV miejsce | CHOLEWA Aleks | LKP SKALAR |
56.33 |
V miejsce | JĘDRUSIAK Marcin | LKP SKALAR |
56.81 |
VI miejsce | KOWALSKI Franciszek | LKP SKALAR |
1:06.68 |
VII miejsce | GUZ Szymon | LKP SKALAR |
1:09.93 |
VIII miejsce | MALESZYK Bartosz | MUKS ORKA |
1:10.75 |
Rocznik 2005 dziewczęta – 50 m styl grzbietowy
I miejsce | KĘDZIOREK Alicja | ULKS Mazowsze Miętne |
43.90 |
II miejsce | WETOSZKA Alicja | LKP SKALAR |
44.50 |
III miejsce | PIWOŃSKA Amelia | AQUA Ryki |
45.27 |
IV miejsce | NIEDŹWIADEK Magda | AQUA Ryki |
48.85 |
V miejsce | ILACH Milena | MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski |
49.75 |
VI miejsce | GONTARCZYK Julia | LKP SKALAR |
1:04.25 |
VII miejsce | PISZCZATOWSKA Małgorzata | LKP SKALAR |
1:05.06 |
Rocznik 2005 chłopcy – 50 m styl grzbietowy
I miejsce | CYBUL Bartłomiej | LKP SKALAR |
43.18 |
II miejsce | SIBILSKI Kacper | AQUA Ryki |
43.83 |
III miejsce | SMYK Mateusz | LKP SKALAR |
45.40 |
IV miejsce | KOWALSKI Hubert | LKP SKALAR |
49.89 |
V miejsce | BRZYSKI Bartosz | LKP SKALAR |
50.89 |
VI miejsce | TROCYK Stanisław | LKP SKALAR |
59.47 |
Rocznik 2004 dziewczęta – 50 m styl grzbietowy
I miejsce | KOŚCIUCZYK Agata | MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski |
39.95 |
II miejsce | SZCZUCHNIAK Agata | MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski |
40.98 |
III miejsce | POLKOWSKA Karolina | LKP SKALAR |
46.85 |
IV miejsce | CAŁKA Alicja | MAZOWSZE MĘTNIE |
47.44 |
V miejsce | BARAN Oliwia | LKP SKALAR |
50.99 |
VI miejsce | SZYMAŃSKA Nikola | AQUA Ryki |
51.06 |
VII miejsce | BYLINA DAGMARA | LKP SKALAR |
51.99 |
VIII miejsce | GOLAK Hanna | AQUA Ryki |
54.03 |
IX miejsce | MARCINIAK Martyna | AQUA Ryki |
54.05 |
X miejsce | BRYNDA Aleksandra | LKP SKALAR |
58.47 |
XI miejsce | GÓRAJ Patrycja | AQUA Ryki |
58.65 |
Rocznik 2004 chłopcy – 50 m styl grzbietowy
I miejsce | LEWTAK Szymon | OLIMPIA Lublin |
38.92 |
II miejsce | BĄBOL Szymon | LKP SKALAR |
41.22 |
III miejsce | ŚWIĆ Karol | MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski |
43.83 |
IV miejsce | WÓJCIK Bartosz | SP4 Lubartów |
1:08.10 |
V miejsce | WOLIŃSKI Jakub | MUKS ORKA |
1:15.17 |
Rocznik 2003 dziewczęta – 50 m styl grzbietowy
I miejsce | PYDYŚ Oliwia | LKP SKALAR |
54.17 |
Rocznik 2003 chłopcy – 50 m styl grzbietowy
I miejsce | MUSIATOWICZ Rafał | MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski |
35.99 |
II miejsce | KUBAK Bartłomiej | AQUA Ryki |
38.55 |
III miejsce | NURZYŃSKI Oskar | AQUA Ryki |
44.29 |
IV miejsce | KOWALSKI CEZARY | LKP SKALAR |
1:01.58 |
Rocznik 2002 dziewczęta – 50 m styl grzbietowy
I miejsce | MARCINIAK Zuzanna | AQUA Ryki |
43.02 |
II miejsce | WAŚKOWICZ Alicja | LKP SKALAR |
45.14 |
III miejsce | PIELA Weronika | MUKS ORKA |
48.00 |
Rocznik 2002 chłopcy – 50 m styl grzbietowy
I miejsce | KORNACKI Albert | LKP SKALAR |
43.69 |
II miejsce | BIELECKI Michał | LKP SKALAR |
44.58 |
Rocznik 2001 dziewczęta – 100 m styl grzbietowy
II miejsce | KWAŚNIEWSKA Patrycja | LKP SKALAR |
2:28.41 |
Rocznik 2001 chłopcy – 100 m styl grzbietowy
I miejsce | PASIERBIEWICZ Dominik | MEDUZA Poniatowa |
1:09.28 |
II miejsce | GRZEGORCZYK Jakub | LKP SKALAR |
1:33.93 |
III miejsce | KOWALIK Michał | LKP SKALAR |
1:52.22 |
Rocznik 2009 dziewczęta – 25 m styl dowolny
I miejsce | BOROWICZ Lena | LKP SKALAR |
27.87 |
II miejsce | POŻAROWSZCZYK Michalina | LKP SKALAR |
30.99 |
III miejsce | SERWIN Katarzyna | LKP SKALAR |
31.60 |
IV miejsce | TCHÓRZ Oliwia | LKP SKALAR |
31.84 |
V miejsce | SZCZERBA Aleksandra | SP3 Lubartów |
32.95 |
VI miejsce | SZABAŁA Antonina | SP3 Lubartów |
32.98 |
VII miejsce | CZAKON Kaja | SP3 Lubartów |
35.66 |
VIII miejsce | WĘGRZYN Weronika | SP3 Lubartów |
36.15 |
IX miejsce | KOSTYŁA Kaja | SP3 Lubartów |
36.57 |
X miejsce | MARZĘDA Agata | LKP SKALAR |
49.42 |
XI miejsce | KOŁODZIEJ Aleksandra | SP3 Lubartów |
1:29.98 |
Rocznik 2009 chłopcy – 25 m styl dowolny
I miejsce | ULMA Wojciech | SP3 Lubartów |
31.87 |
II miejsce | KOBUS Jan | SP3 Lubartów |
39.17 |
III miejsce | BIGORAJ Jakub | LKP SKALAR |
51.31 |
Rocznik 2008 dziewczęta – 25 m styl dowolny
I miejsce | WAŚKOWICZ Milena | LKP SKALAR |
19.09 |
II miejsce | KUŹMA Hanna | SP3 Lubartów |
24.70 |
III miejsce | SZCZYGIELSKA Hanna | SP3 Lubartów |
25.26 |
IV miejsce | PAŚNIK Wiktoria | SP3 Lubartów |
26.09 |
V miejsce | POZNAŃSKA Weronika | SP3 Lubartów |
29.90 |
VI miejsce | GZIUT Maja | MUKS ORKA |
31.61 |
VII miejsce | POLKOWSKA Antonina | LKP SKALAR |
32.13 |
VIII miejsce | BRODAWKA Maja | SP3 Lubartów |
34.11 |
IX miejsce | ŁUSZCZYŃSKA Alicja | SP3 Lubartów |
36.60 |
X miejsce | SZCZUCHNIAK Zuzanna | LKP SKALAR |
42.31 |
XI miejsce | GRYZIO Aleksandra | LKP SKALAR |
46.74 |
Rocznik 2008 chłopcy – 25 m styl dowolny
I miejsce | KOZIŃSKI Grzegorz | SP3 Lubartów |
21.37 |
II miejsce | KUBIK Kamil | SP3 Lubartów |
22.28 |
III miejsce | KOSTYŁA Igor | SP3 Lubartów |
22.74 |
IV miejsce | BRZYSKI Iwo | SP3 Lubartów |
22.84 |
V miejsce | CYBUL Remigiusz | LKP SKALAR |
26.28 |
VI miejsce | MARZEC Oliwier | SP3 Lubartów |
26.31 |
VII miejsce | KUŹMA Ksawery | SP3 Lubartów |
26.63 |
VIII miejsce | MIKA Karol | SP3 Lubartów |
27.53 |
IX miejsce | SZCZEPANIAK Mateusz | SP3 Lubartów |
27.81 |
X miejsce | KUC Adrian | AQUA Ryki |
29.34 |
XI miejsce | RADOMSKI Igor | SP3 Lubartów |
29.86 |
XII miejsce | ONISZCZUK Mateusz | MUKS ORKA |
33.87 |
Rocznik 2007 dziewczęta – 50 m styl dowolny
I miejsce | WRÓBLEWSKA Kaja | LKP SKALAR |
41.27 |
II miejsce | GEPNER Urszula | MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski |
43.59 |
III miejsce | PRYJOMSKA Alicja | AQUA Ryki |
45.83 |
IV miejsce | BARAN Julia | ULKS Mazowsze Miętne |
48.86 |
V miejsce | BUDKA Zuzanna | SP3 Lubartów |
52.45 |
VI miejsce | GAJOS Milena | SP3 Lubartów |
54.46 |
VII miejsce | TURSKA Rozalia | MUKS ORKA |
1:19.12 |
VIII miejsce | MITURA Maja | LKP SKALAR |
1:24.35 |
Rocznik 2007 chłopcy – 50 m styl dowolny
I miejsce | LEWTAK Jan | OLIMPIA Lublin |
39.33 |
II miejsce | URBAN Bartosz | SP3 Lubartów |
44.35 |
III miejsce | CZARNECKI Wiktor | SP3 Lubartów |
45.38 |
IV miejsce | KUBAK Michał | AQUA Ryki |
48.12 |
V miejsce | CZERNIACHOWSKI Mikołaj | SP3 Lubartów |
49.46 |
VI miejsce | CAŁKA Maciej | ULKS Mazowsze Miętne |
50.17 |
VII miejsce | MISZTAL Wojciech | SP3 Lubartów |
54.86 |
VIII miejsce | LIPERT Michał | MUKS ORKA |
56.72 |
IX miejsce | ULMA Aleksander | SP3 Lubartów |
58.39 |
X miejsce | BŁONKA Bartosz | LKP SKALAR |
1:04.46 |
XI miejsce | OBODZIŃSKI Antoni | SP3 Lubartów |
1:11.55 |
XII miejsce | JANKOWSKI PAWEŁ | LKP SKALAR |
1:21.04 |
Rocznik 2006 dziewczęta – 50 m styl dowolny
I miejsce | KAPUSTA Aleksandra | AQUA Ryki |
41.31 |
II miejsce | CAŁKA Dagmara | ULKS Mazowsze Miętne |
41.73 |
III miejsce | MATYJASZCZYK Zuzanna | LKP SKALAR |
47.82 |
IV miejsce | PODLEŚNA Oliwia | LKP SKALAR |
48.07 |
V miejsce | URBAN Małgorzata | MUKS ORKA |
1:06.15 |
Rocznik 2006 chłopcy – 50 m styl dowolny
I miejsce | OPOLSKI Łukasz | MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski |
35.61 |
II miejsce | CHOLEWA Aleks | LKP SKALAR |
46.24 |
III miejsce | BIAŁOSZEWSKI Karol | SP3 Lubartów |
47.54 |
IV miejsce | KOPACZ Filip | MUKS ORKA |
52.58 |
V miejsce | KOWALSKI Franciszek | LKP SKALAR |
57.02 |
VI miejsce | JĘDRUSIAK Marcin | LKP SKALAR |
58.24 |
VII miejsce | WÓJCIK Kacper | LKP SKALAR |
1:27.52 |
Rocznik 2005 dziewczęta – 50 m styl dowolny
I miejsce | PIWOŃSKA Amelia | AQUA Ryki |
35.48 |
II miejsce | KĘDZIOREK Alicja | ULKS Mazowsze Miętne |
37.59 |
III miejsce | NIEDŹWIADEK Magda | AQUA Ryki |
39.19 |
IV miejsce | WETOSZKA Alicja | LKP SKALAR |
39.65 |
V miejsce | ILACH Milena | MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski |
43.43 |
VI miejsce | GONTARCZYK Julia | LKP SKALAR |
1:06.59 |
VII miejsce | BIGORAJ Zuzanna | LKP SKALAR |
1:17.27 |
Rocznik 2005 chłopcy – 50 m styl dowolny
I miejsce | CYBUL Bartłomiej | LKP SKALAR |
37.54 |
II miejsce | SMYK Mateusz | LKP SKALAR |
37.77 |
III miejsce | SIBILSKI Kacper | AQUA Ryki |
39.90 |
IV miejsce | KUC Sebastian | AQUA Ryki |
40.97 |
V miejsce | KOWALSKI Hubert | LKP SKALAR |
42.66 |
VI miejsce | BRZYSKI Bartosz | LKP SKALAR |
50.36 |
VII miejsce | TROCYK Stanisław | LKP SKALAR |
55.42 |
Rocznik 2004 dziewczęta – 50 m styl dowolny
I miejsce | KOŚCIUCZYK Agata | MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski |
35.58 |
II miejsce | SZCZUCHNIAK Agata | MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski |
35.83 |
III miejsce | SZYMAŃSKA Nikola | AQUA Ryki |
36.43 |
IV miejsce | GOLAK Hanna | AQUA Ryki |
38.97 |
V miejsce | BYLINA Dagmara | LKP SKALAR |
39.55 |
VI miejsce | CAŁKA Alicja | ULKS Mazowsze Miętne |
40.07 |
VII miejsce | POLKOWSKA Karolina | LKP SKALAR |
41.74 |
VIII miejsce | MARCINIAK Martyna | AQUA Ryki |
43.98 |
IX miejsce | BARAN Oliwia | LKP SKALAR |
44.16 |
X miejsce | GUZ Julia | LKP SKALAR |
49.63 |
XI miejsce | GÓRAJ Patrycja | AQUA Ryki |
53.67 |
Rocznik 2004 chłopcy – 50 m styl dowolny
I miejsce | LEWTAK Szymon | OLIMPIA Lublin |
33.03 |
II miejsce | ŚWIĆ Karol | MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski |
34.22 |
III miejsce | BĄBOL Szymon | LKP SKALAR |
36.20 |
IV miejsce | CZERSKI Michał | LKP SKALAR |
50.32 |
Rocznik 2003 dziewczęta – 50 m styl dowolny
I miejsce | PYDYŚ Oliwia | LKP SKALAR |
49.62 |
Rocznik 2003 chłopcy – 50 m styl dowolny
I miejsce | MUSIATOWICZ Rafał | MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski |
30.57 |
II miejsce | KUBAK Bartłomiej | AQUA Ryki |
31.35 |
III miejsce | NURZYŃSKI Oskar | AQUA Ryki |
35.58 |
Rocznik 2002 dziewczęta – 50 m styl dowolny
I miejsce | MARCINIAK Zuzanna | AQUA Ryki |
34.72 |
II miejsce | WAŚKOWICZ Alicja | LKP SKALAR |
40.58 |
III miejsce | PIELA Weronika | MUKS ORKA |
45.75 |
Rocznik 2002 chłopcy – 50 m styl dowolny
I miejsce | BIELECKI Michał | LKP SKALAR |
32.90 |
II miejsce | KORNACKI Albert | LKP SKALAR |
38.25 |
Rocznik 2001 dziewczęta – 100 m styl dowolny
II miejsce | KWAŚNIEWSKA Patrycja | LKP SKALAR |
2:28.46 |
Rocznik 2001 chłopcy – 100 m styl dowolny
I miejsce | PASIERBIEWICZ Dominik | MEDUZA Poniatowa |
1:01.76 |
II miejsce | GRZEGORCZYK Jakub | LKP SKALAR |
1:21.08 |
III miejsce | KOWALIK Michał | LKP SKALAR |
1:25.39 |
Klasyfikacja medalowa
Miejsce |
Klub/szkoła |
Złote medale |
Srebrne medale |
Brązowe medale |
Razem |
1 |
Lubartowski Klub Pływacki SKALAR |
15 |
14 |
12 |
41 |
2 |
MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski |
6 |
5 |
1 |
12 |
3 |
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie |
5 |
7 |
8 |
20 |
4 |
UKS AQUA Ryki |
5 |
4 |
8 |
17 |
5 |
OLIMPIA Lublin |
4 |
0 |
0 |
4 |
6 |
MEDUZA Poniatowa |
2 |
0 |
0 |
2 |
7 |
ULKS Mazowsze Miętne |
1 |
3 |
1 |
5 |
8 |
MUKS ORKA |
0 |
1 |
2 |
3 |
(klasyfikacja wg. zdobytych złotych medali)