Jedziemy dla Hospicjum Dobrego Samarytanina

Od kilku lat podczas Święta Roweru swoje miejsce ma wymiar charytatywny. W tym roku zbierane będą środki finansowe na rzecz Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie.

Najpopularniejsza i najbardziej uczęszczana Trasa nr 1 dedykowana będzie lubelskiemu hospicjum.

Zapraszamy na parking przy Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, gdzie zaplanowano wiele atrakcji. We współpracy z naszymi partnerami zorganizowany zostanie piknik charytatywny na rzecz hospicjum. Na uczestników czekać będą liczne atrakcje, m.in. dmuchańce dla dzieci, stoiska służb mundurowych (Służby Więziennictwa, Straży Pożarnej, Wojska Polskiego) oraz zaangażowanych firm (Bricomarche, Fabryki Cukierków „Pszczółka”, Piekarni i Cukierni „Kuna” w Żabiej Woli), a także poczęstunek z grochówką i smażoną kiełbasą.

Zapewniamy, że będzie się tam wiele działo. Będzie można np. zobaczyć specjalistyczny pojazd do transportu więźniów (tzw. więźniarkę), a nawet wejść do środka. Policjanci zaprezentują formy współdziałania z psem policyjnym. Odbędą się pokazy sprzętu strażackiego. To nie wszystkie atrakcje czekające na uczestników Święta Roweru w Kozłówce.

Przez cały czas będą zbierane środki finansowe, które zostaną przekazane na rzecz hospicjum. Zachęcamy uczestników żeby otworzyli swoje serca i wsparli finansowo Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie.