JEST PRACA…

Rozpoczęła się rekrutacja do Centrum Dystrybucyjnego „Biedronki” w Lubartowie. Trzeba się spieszyć, bo oferty pracy są ważne do 1 kwietnia. Można się z nimi zapoznać na stronie internetowej www.karierawjm.pl.

O rozpoczęciu rekrutacji poinformował burmistrz Janusz Bodziacki podczas wczorajszej sesji Rady Miasta (26 marca).

Dyrekcja firmy  Jeronimo Martins zwróciła się do mnie z prośbą o pomoc w uruchamianiu zakładu na terenie naszego miasta.  Prośba ta dotyczy również  rekrutacji osób, które zechcą współtworzyć i pracować w tej firmie. Wspólnie z dyrekcją zapraszam do korzystania z ofert pracy.

Wszystkie informacje dotyczące zatrudnienia w Centrum Dystrybucyjnym „Biedronki”, które powstaje przy ul. Gazowej  można znaleźć na stronie internetowej www.karierawjm.pl. W tej chwili trwa nabór na stanowiska: kierownik sekcji technicznej, inspektor d/s administracyjno – magazynowych, specjalista d/s kontroli magazynu, specjalista d/s magazynowych, specjalista d/s opakowań i reklamacji, specjalista d/s planowania, kierownik magazynu, koordynator przyjęć, energetyk. Poszukiwani są również referenci.

Przypomnijmy, że Miasto podpisało z firmą Jeronimo 30 grudnia 2011 roku akt notarialny na udostępnienie dwóch działek w specjalnej strefie ekonomicznej pod nową inwestycję. W jej skład wchodzą: hala logistyczna, budynek biurowy, portiernia, myjnia, samoobsługowa stacja paliw, zbiornik retencyjny wody opadowej, parkingi.

Zakończenie prac budowlanych planowane jest na trzeci kwartał 2013 roku. Ale termin ten jeszcze może się zmienić.                                   Foto i tekst: Katarzyna Wójcik

foto: Piotr Opolski