Jubileuszowy lubartowski półmaraton – ruszyły zapisy

W niedzielę 10 września odbędzie się X Lubartowski Półmaraton „Bez granic”. Organizatorem jest Stowarzyszenie Alwernia Franciszkańskie Dzieło Promocji Młodzieży i Rodziny, a współorganizatorem Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Niech się serce obudzi” im. Jana Pawła II.

Będzie to mały jubileusz lubartowskiej imprezy. Po raz dziesiąty biegacze zmierzą się z dystansem półmaratonu. Z tej okazji organizatorzy przygotowują szereg atrakcji. Szczegóły będą sukcesywnie podawane. Już teraz warto zarezerwować sobie termin i ruszyć z przygotowaniami do pokonania wyznaczonej trasy 21 lub 6 kilometrów.

– Ruszamy z zapisami na 10 Półmaraton Lubartowski „Bez granic”. Jest to dobra okazja do pokonania własnych granic. Dla jednych będzie to walka z dystansem 6 km, dla innych walka z dystansem 21 km. Zapraszamy także tych, którzy chcą na wymienionych dystansach poprawić swoje wyniki. Podczas imprezy, planujemy zorganizować także biegi malucha tak o przygotowaniach mówią przedstawiciele organizatora.

W czasie imprezy odbędą się dwa równoległe biegi: Półmaraton – długość trasy: 21,0975 km i Szóstka bez granic – długość trasy: 6 km – propozycja dla tych, którzy nie czują się na siłach, aby pobiec dłuższą trasę. W półmaratonie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły lub do końca br. ukończą 18 lat, w biegu na 6 km – osoby, które ukończyły 15. rok życia lub do końca br. ukończą 15 lat. Szczegółowe informacje na temat lubartowskich biegów można znaleźć na kanałach informacyjnych stowarzyszenia Alwernia Lubartów. Organizatorzy uruchomili już zapisy na lubartowskie biegi.

Linki do zapisów: https://www.e-gepard.eu/show-race/2674…

https://www.e-gepard.eu/show-race/2675…

ig