Już w niedzielę 25 lipca Zlot Anek

Jubileuszowy, Dziesiąty Zlot Anek już w niedzielę 25 lipca. Będziemy wspólnie świętować imieniny patronki naszej lubartowskiej perły barokowej – Bazyliki św. Anny. Gwiazdą wieczoru będzie Halina Frąckowiak . Wystąpi też Zespół KULTOWI oraz Łukasz Jemioła.

Będą atrakcje dla dzieci przygotowane przez Fundację “Stella” oraz przez Lubartowski Ośrodek Kultury. Wystąpi Orkiestra Dęta OSP oraz soliści LOK. Nie zabraknie okolicznościowego tortu i życzeń dla Anek.
Tego dnia będzie można również skorzystać z punktu szczepień zlokalizowanym w Galerii LOK, w ramach akcji #SzczepimySię.
Rejestracja Anek  już od godz. 15:30 do godz. 18:30 w naszym Punkt Informacji Turystycznej w Lubartowie przy ul. Farnej 4. Na każdą Ankę czekają  niespodzianki. Warto się zarejestrować!
Organizatorzy zapraszają także na stoiska z rękodziełem i nie tylko. Będzie można wesprzeć Fundację „Stella” im. Agaty Orłowskiej – Rehabilitacja dzieci i dorosłych zakupując coś w specjalnie przygotowanej strefie z atrakcjami dla dzieci.