Kabaret Hrabi charytatywnie w Wincentowie

 

Hrabi wystąpił przed lubartowską publicznością w sobotę 23 lutego. Artyści dali występ na cel charytatywny. Tygodnik Lubartowiak objął wydarzenie swoim patronatem.

 

 

 

 

 

 

Organizatorem była Fundacja „Bagatela” z siedzibą w Lubartowie, która chce uruchomić w naszym mieście ośrodek rehabilitacji dzieci. Chętnych do wsparcia szczytnej inicjatywy nie zabrakło. Wszystkie miejsca na widowni w Zajeździe Wincentów były zajęte. Widzowie chętnie też wzięli udział w charytatywnej licytacji płyt Kabaretu Hrabi.

Czy to, co śmieszy nas w życiu prywatnym, jest śmieszne również na scenie? A może śmieszy, ale zupełnie odwrotnie? Czy widząc po raz setny ten sam skecz, można nadal się śmiać? To kilka pytań, na które artyści próbowali odpowiedzieć w programie pt. „Co jest śmieszne”. Widzowie zobaczyli m.in. skecz z kobietą, która nie potrafi się śmiać i udaje się na terapię do psychiatry. Śmiechem odpowiedzieli na apel grupy będącej przedmiotem kabaretowych żartów: „Kabarety zostawcie nas w spokoju”. Jednym z najzabawniejszych momentów była bitwa na poduszki. Jaśki lecące w stronę publiczności, wracały szybko na scenę, a śmiechu było przy tym co niemiara.

(J.A.)

O działaniach Fundacji „Bagatela” przeczytasz tutaj: http://www.lubartowiak.com.pl/fakty/rehabilitacja-niemowlat-w-budynku-po-pogotowiu/