Kajakowa niedziela z Morsującym Firlejem

W dniu 28 czerwca odbył się spływ kajakowy zorganizowany przez grupę Morsujący Firlej wraz z wypożyczalnią kajaków Szumiące Wierzby. W spływie udział wzięło 39 osób. Byli to miłośnicy zimowych kąpieli oraz wszyscy chcący aktywnie spędzić niedzielę. Trasa spływu biegła od Lubartowa do Serocka. Po dopłynięciu na miejsce na uczestników spływu czekało ognisko wraz z zabawami integracyjnymi. 

Podczas spływu zorganizowana została zbiórka plastikowych nakrętek dla ciężko chorego Norberta. Chcemy bardzo podziękować wszystkim którzy włączyli się do naszej akcji. Szczególne podziękowania dla Stowarzyszenia Przyjaciół Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Firleju – Wodnik Szuwarek które przekazało nam nakrętki z poprzedniej akcji , Moniki Karbowskiej za stacjonarny punkt odbioru nakrętek oraz wszystkich którzy włączyli się w akcję !Jesteście wielcy! Już niebawem kolejne wydarzenie. Śledźcie naszą stronę na Facebooku !

Gdyby ktoś chciał wesprzeć Norberta w jego walce , można wziąć udział w licytacjach, wystawić coś na aukcję na specjalnej grupie na Facebooku – ,,Licytacje dla Norberta .Razem w walce o życie!” bądź wpłacić darowiznę na zbiórkę. Link poniżej ; https://www.siepomaga.pl/dla-norberta… 

Pamiętajcie Dobro wraca !