Kangur w II LO

Mimo trudności związanej z pandemią II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie stara się prowadzić normalną działalność dydaktyczno – wychowawczą. I tak, konkurs matematyczny Kangur, w którym szkoła uczestniczy od wielu lat, w tym roku został przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl.

Warto zwrócić uwagę jak wielu uczniów wzięło udział w tegorocznej edycji Konkursu i jak świetne uzyskali oni wyniki.

W kategorii junior – klasa 1 po szkole podstawowej: pierwsze miejsce zajął Jakub Ścierzyński, drugie Michał Czerski, trzecie Julia Jaksim (wszyscy pod opieką p. Elżbiety Warszawskiej). Na czwartym znalazła się Daria Baran, a na piątym Klaudia Matyjaszczyk (pracują pod kierunkiem p. Katarzyny Kowalczyk).

W kategoria junior – klasa 1 po gimnazjum: pierwsze miejsce zajął Bartłomiej Różyk, drugie Mateusz Budzyński (opieka p. Katarzyna Radomska), a trzecie Magdalena Świrska (pod kierunkiem p. Elżbiety Warszawskiej)

W kategorii student – klasa 2: na miejscu pierwszym sklasyfikowano Grzegorza Pudlaka, na drugim Konrada Guza, a na trzecim Annę Lipską (uczniami opiekują się p. Katarzyna Kowalczyk i p. Eliza Czerska).

I w kategorii student – klasa 3 na miejscu pierwszym znalazł się Krzysztof Michałowski, który pracował pod kierunkiem p. Ewy Biernackiej.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!

II LO