Kapucynalia po raz 10

Czerwiec to tradycyjnie czas, kiedy gościnne ogrody lubartowskiego Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów otwierają swe podwoje dla wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić w gronie rodziny, przyjaciół, znajomych…Stowarzyszenie Alwernia i Ojcowie  Kapucyni zapraszają na kolejny Festyn Rodzinny Kapucynalia 2016.

18 czerwca  o godz. 14.00 – każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród atrakcji między innymi: ścianka wspinaczkowa, dmuchane zamki, park linowy, paintball, dogoterapia, kula sferyczna…

Amatorom biegania jak zawsze proponujemy udział w charytatywnym Biegu „Pokój i Dobro” (start godz.16.00). Łasuchy też znajdą dla siebie coś pysznego. Muzycznie tym razem zagości reggae. Na scenie wystąpi bowiem zespołu kleryków Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie „Good God” (godz.17.00).

Tradycyjnie na zakończenie wręczymy wyróżnienia i nagrodę „Pax et Bonum”.Będzie się działo, więc nie może Was zabraknąć .

Cały dochód z Kapucynaliów i biegu zostanie przekazany na leczenie niewidzącego czteroletniego Pawełka i dostosowanie warunków życia do jego potrzeb. Festyn jest organizowany przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Lubartów i Starostwa Powiatowego w Lubartowie. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
kapycynalia