„Kijkarze” pomaszerowali do Kocka

Kolejny niedzielny marsz nordic walking z Lokalną Grupą Działania „Doliną Wieprza i Leśnym Szlakiem” miał miejsce 7 sierpnia. Tym razem miłośnicy kijków wybrali się do Kocka. Pogoda sprzyjała entuzjastom nordic walking. Po solidnej rozgrzewce wszyscy wyruszyli na trasę. – Z ubiegłorocznego marszu naszą trasę pamiętamy, zgodnie zresztą z tym jak została wyznaczona przez LGD, jako prowadzącą tylko częściowo drogą asfaltową, a przez większość część drogami polnymi i piaszczystymi wśród zbóż i lasów. Uczestników tegorocznego marszu spotkała na trasie niespodzianka……….na większości trasy został położony asfalt, który nie jest najlepszym podłożem dla chodziarzy – informuje Leszek Zieliński, dyrektor Biura LGD.

Następne marsze nordic walking odbędą się 14 sierpnia do Pałecznicy i 28 sierpnia do Firleja. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

SN

IMG_5328 [Rozdzielczość Pulpitu]IMG_5332 [Rozdzielczość Pulpitu]IMG_5339 [Rozdzielczość Pulpitu]IMG_5342 [Rozdzielczość Pulpitu]IMG_5343 [Rozdzielczość Pulpitu]IMG_5348 [Rozdzielczość Pulpitu]IMG_5373 [Rozdzielczość Pulpitu]

głowne