Kino Lewart będzie czynne od 6 czerwca

 Kino Lewart wznawia seanse od 6 czerwca. Na dobry początek zaprasza wszystkie dzieci na bajkę „Bayala i ostatni smok” – godzina 15:00. Dla dorosłych będzie polska produkcja „Sala samobójców. Hejter” – godzina 19:00.

Procedury bezpieczeństwa na terenie Lubartowskiego Ośrodka Kultury dla widzów kina Lewart w reżimie sanitarnym.

W trosce o bezpieczeństwo Kino Lewart dokłada wszelkich starań, aby bezpiecznie przeprowadzić seanse kinowe na terenie placówki. Prosi o dokładne zapoznanie się z niżej podanymi informacjami przed wizytą w LOK:

 a) po wejściu do budynku LOK prosimy o obowiązkową dezynfekcję rąk oraz wypełnienie ankiety
b) każdy Uczestnik seansu będzie poddany bezdotykowemu mierzeniu temperatury przeprowadzanemu przez obsługę kina. W przypadku stwierdzenia u któregoś z Uczestników temperatury powyżej 37 stopni Celsjusza, osoba taka nie będzie wpuszczona na teren kina
b) obowiązuje nakaz noszenia maseczki zakrywającej usta i nos lub przyłbicy ochronnej przez cały okres trwania projekcji jak i podczas poruszania się po budynku LOK
c) zajmujemy wyznaczone miejsca z zakupionego biletu i nie siadamy na innych fotelach
d) wszyscy Uczestnicy biorą udział w wydarzeniu dobrowolnie i na własną odpowiedzialność. W przypadku osób niepełnoletnich udział w wydarzeniu możliwy jest jedynie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych.
e) liczba miejsc jest ograniczona. W projekcji może uczestniczyć 89 osób.
f) szatnia nie będzie dostępna
g)zalecamy zakup biletów on-line na stronie
 www.ekobilet/kinolewart/
h) zakup biletów w kasie kina na godzinę przed seansem