Kolejny maratoński sukces zawodnika MKS „Lubartów”

15 czerwca odbył się I Maraton Kraśnicki im. 24 Pułku Ułanów w którym to Andrzej Orłowski dumnie i z sukcesem reprezentował nasze miasto.
Zawodnik Młodzieżowego Klubu Sportowego „Lubartów” królewski dystans 42 km pokonał w czasie 3 godzin 17 minut i 59 sekund.Uplasował się wysoko na 3 pozycji w klasyfikacji generalnej oraz stanął na 2 stopniu podium w swojej kategorii wiekowej. Pierwszą część dystansu Lubartowianin pokonał w spokojnym tempie, depcząc po piętach prowadzącym w biegu, druga część dystansu to walka z upałem i słabościami.
Rezultat tej walki jest zadowalający, ale również pokazujący, że jest jeszcze nad czym pracować. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dalsza praca z pewnością przyniesie jeszcze większe sukcesy!