Kolejny Newsletter ZS nr 2

Twórcy Newslettera ZS2 zawierającego najświeższe aktualności z życia szkoły z ul. Chopina nie spodziewali się, że tworząc pierwszy numer w grudniu 2015 r., będzie on jedną z najbardziej skutecznych form kontaktu z osobami poszukującymi informacji o szkole. Do tej pory ukazało się 35 edycji tego biuletynu informacyjnego, który cyklicznie dociera do kilkuset odbiorców, zainteresowanych życiem I LO i technikum informatycznego.

Podając za Wikipedią, newsletter – biuletyn lub czasopismo rozsyłane do prenumeratorów za pomocą poczty elektronicznej. Dawniej (przed powstaniem Internetu) była to forma szybkiego czasopisma naukowego powielanego na kserokopiarce i rozsyłanego do zainteresowanych prenumeratorów.

Można powiedzieć, że biuletyny i czasopisma, to przeżytek, że dziś tylko media społecznościowe, strony WWW i „apki” na telefon. Jednak specjaliści od słowa pisanego nieprzerwanie zaznaczają, że czytanie gazet, czasopism, czy książek jest najważniejsze i nie do zastąpienia. Zgodnie z przytoczoną definicją newsletter dawniej był formą słowa pisanego, która była szybsza niż tradycyjne przygotowanie poligraficzne i służyła do szybkiej dyskusji naukowej. Dziś wersję papierową wyparła, wszędzie powszechna i jeszcze szybciej docierająca do adresata niż tradycyjne czasopismo, forma elektroniczna. Jednak cały czas niezmienna jest dawna funkcja newslettera, czyli szybkie dostarczenie skomasowanych informacji o instytucji, która go wydaje.
Dziś, życząc miłej lektury, oddajemy w ręce czytelników kolejne wydanie Newslettera ZS2 z najnowszymi informacjami z życia ZS nr 2 w Lubartowie.
Link: https://link.freshmail.mx/p/tlf63j6yx9/ujm43yj3tl Autorzy zapraszają również do skorzystania z możliwości otrzymywania Newslettera ZS2 bezpośrednio na skrzynkę e-mailową. Wystarczy wysłać informację na adres e-mail podany na końcu newslettera.

LINK do najnowszego newslettera

ZS2