Kolizja kilku aut w Kocku

Oficer Prasowy Komendy Powiatowej PSP w Lubartowie informuje, że w okresie od dnia 31.05. do 06.06. na terenie powiatu lubartowskiego miało miejsce 11 zdarzeń, w tym 4 pożar, 6 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy.

 

W dniu 31.05. o godz. 1157 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Lubartowie wpłynęło zgłoszenie o kolizji 5 aut osobowych w miejscowości Kock na ul. Kleeberga. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Wszyscy podróżujący opuścili pojazdy przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Żadna z osób podróżujących pojazdami nie została poszkodowana. W działaniach brały udział zastępy z JRG w Lubartowie oraz OSP w Kocku.

W dniu 06.06. o godz. 1636 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Lubartowie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu roweru z samochodem osobowym w miejscowości Lubartów. Wypadek powstał na skrzyżowaniu ul. Chopina z ul. Słowackiego. Samochodem osobowym przemieszczały się dwie osoby, które nie potrzebowały pomocy medycznej. Poszkodowana rowerzystka z urazem głowy i otarciami kończyn została przetransportowana do szpitala w Lubartowie. Na tym działania zakończono. W działaniach brały udział dwa zastępy z JRG w Lubartowie.