Koncert Rafała Dubickiego w Lubartowie

Autorski koncert solowy Rafała Dubickiego – trębacza, kompozytora odbędzie się w Lubartowie 20 lutego, w restauracji  „W Bramie”.

Rafał Dubicki to absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Bydgoszczy. Trębacz współpracujący z wieloma polskimi i zagranicznymi muzykami m.in.: Ray Wilson & Genesis Orchestra, Alex Band Aleksandra Maliszewskiego, Eljazz Big Band, Pendofsky, Michał Sołtan.
Rafał Dubicki jest aktywnym koncertowo oraz fonograficznie muzykiem, nagrywającym wiele płyt jazzowych oraz rozrywkowych m.in.: „Malogranie” Michała Sołtana, Pendofsky. Nagrywał również muzykę filmową do nagrodzonego na festiwalu filmowym w Gdyni filmu pt. „Jestem Mordercą”.
Uczestnik oraz laureat wielu jazzowych konkursów w Polsce m.in. Główna nagroda na konkursie improwizacji na Baszta Jazz Festiwal 2016, nagroda specjalna podczas Europejskich Integracji Muzycznych 2011, nagroda główna podczas konkursu big bandów w Nowym Tomyślu 2015.
W 2019 roku nagrał i wydał autorską płytę „Story About Emotions” w wydawnictwie Soltan Art Group. 10.06.2021 r. ukazał się drugi album trębacza pt. „Shadow On The Space”.

Link do najnowszego albumu „Shadow On The Space”:

W nawiązaniu do pasji filmowej, chętnie tworzy teledyski do utworów. Trzy kompozycje z nowej płyty doczekały już się klipów. Koncert odbędzie się w konwencji Solo Act wraz z wyświetlanymi filmami w trakcie grania.

www.fotobienkowska.com