Konkurs „Fotografie z dawnej pracy” rozstrzygnięty

Na naszych łamach informowaliśmy o konkursie „Fotografie z dawnej pracy”. Konkurs organizował portal Aplikuj.pl i odbywał się pod patronatem naszej Redakcji. Należało na zdjęciach pokazać zawody jak i realia pracy, które bardzo zmieniły się w ostatnim czasie. Konkurs miał za zadanie ukazać, jak ludzie żyjący za czasów PRL i początku nowego stulecia pamiętają ten okres. Wpłynęło 140 fotografii od mieszkańców województwa lubelskiego i podkarpackiego.

Organizatorzy informują, że wydarzenie spotkało się z zainteresowaniem nie tylko osób w wieku 50+, ale także ich rodzin, młodzieży, a także lokalnych mediów i podmiotów zajmujących się działaniami na rzecz seniorów. Do konkursu napłynęło ponad 140 fotografii, stronę wydarzenia odwiedzono ponad 4 tys. razy, a publikacje na temat akcji pojawiły się na ponad 150 witrynach regionalnych, informacyjnych i kulturalnych.

Efekty akcji można podziwiać w pokonkursowej galerii, do której trafiły naprawdę niezwykłe, historyczne zdjęcia uczestników: https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-galeria

Na zdjęciach przykładowe fotografie uczestników konkursu.