Konkurs LOK – szukamy nowej Viki Gabor

Lubartowski Ośrodek Kultury ogłasza konkurs na najlepszą piosenkarkę młodego pokolenia. Jeśli: kochasz śpiewać, lubisz wyzwania i chcesz nagrać własny singiel. Ta propozycja jest dla Ciebie!

W konkursie mogą brać udział uczniowie Szkół Podstawowych z terenu Miasta i Gminy Lubartów, zarówno dziewczynki, jak i chłopcy.

Etap I 01.03.2021 – 21.03.2021

Zaśpiewaj i nagraj swój ulubiony utwór (do 3 min.; plik .mp3, max. 3 MB) i wyślij na adres: [email protected]. Do maila należy dołączyć skan/zdjęcie podpisanej zgody RODO.
Na zgłoszenia czekamy do dnia 21.03.2021 do godz.12:00.

Etap II 01.04.2021 – 07.04.2021

Do tego etapu przechodzi 5 osób, wybranych przez jury po przesłuchaniu nadesłanych nagrań. Ta część polega na występie na żywo przed jury konkursu. Przesłuchanie odbędzie się w sali widowiskowej Lubartowskiego Ośrodka Kultury, we wcześniej ustalonym terminie. Ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się do 5 dni roboczych po zakończeniu ostatniego przesłuchania. Wygrywa jedna osoba.

Nagroda:

Nagrodą główną w konkursie jest:

nagranie i mastering swojego własnego SINGLA w profesjonalnym studiu muzycznym w Lubartowie. Nagranie zostanie poprzedzone zajęciami z trenerem wokalnym – Piotrem Wójcikiem, w trakcie których laureat przygotuje swój własny utwór (od muzyki, po słowa),

występ na żywo na Dniach Lubartowa 2021.

Nagrodą pocieszenia dla pozostałych osób z II etapu konkursu jest:

występ na żywo na Annowaniu 2021.

Jury:

Piotr Wójcik – Certyfikowany trener wokalny Speech Level Singing. Wychowanek Bartka Cabonia najwyższego certyfikowanego trenera SLS w Polsce.

Alfred Kędziora – prowadzący Chór Ziemi Lubartowskiej, miłośnik muzyki klasycznej i czynny pianista współpracujący z muzykami Filharmonii Lubelskiej.

Marek Majewski – wokalista, gitarzysta, autor tekstów, kompozytor i realizator dźwięku, właściciel studia produkcji muzycznej MAJART Studio.

Adam Kościańczuk – dyrektor Lubartowskiego Ośrodka Kultury.

Partnerzy wydarzenia:

Urząd Miasta Lubartów, MAJART Studio, Telewizja Lubartów, Tygodnik Lubartowiak, Lubartow24.pl.