Konkurs recytatorski „Recytacje z … Noblem” – wyniki
Przez dwa dni 10 – 11 października trwały przesłuchania w XII edycji Miejskiego Konkursu Recytatorskiego „Recytacje z … Noblem” w Lubartowskim Ośrodku Kultury. Nagrodzono 8 osób, a wyróżnienia przyznano dla 26 osób.
Wyniki konkursu:
Jury w składzie: Emilia Kosek (przewodnicząca), Marek Danielkiewicz, Piotr Opolski, Sylwia Nowokuńska po wysłuchaniu 129 recytatorów (na 143 zgłoszonych), postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujących uczniów:
Szkoła Podstawowa nr 1
Nagroda
Iga Karczmarz, kl. I a, opiekun Modesta Szczęsna
Wyróżnienia
Jakub Kłoda, kl. I a, opiekun Modesta Szczęsna
Alicja Sztuk, kl. I a, opiekun Modesta Szczęsna
Miłosz Robak, kl. IV, opiekun Ewa Miduch
Wiktor Melchior, kl. VI e, opiekun Iga Mazurek Racka
Jakub Treger, kl. VI, opiekun Ewa Miduch
Szkoła Podstawowa nr 3
Nagroda
Weronika Puzon, kl. I e op. Krystyna Bunia – Maleszyk
Filip Radko, kl. II a, op. Agnieszka Poznańska
Aleksandra Kozak, kl. III d. op. Marta Widyńska
Piotr Najda, kl. VII e op. Grażyna Antoniuk
Wyróżnienia
Amelia Zyga, kl. II a op. Agnieszka Poznańska
Jakub Gaszewski, kl. II, op. Małgorzata Burzyńska
Patryk Woliński, kl. III, op. Marzena Łukasiewicz
Ksawery Kuźma, kl. III s op. Danuta Bogusz
Jagoda Bocheńska, kl. III f, op. Marta Mitura
Laura Derecka, kl. III f, op. Marta Mitura
Martyna Bućko, kl. IV d, op. Agata Borzęcka
Adrian Grabowski, kl. VI b, op. Cezary Bartoń
Alicja Wetoszka, kl. VI b, op. Cezary Bartoń
Alicja Tomasiak, gimnazjum, op. Urszula Dobosz-Chruścik
Michał Wielgos, kl. VII a, op. Grażyna Antoniuk
Szkoła Podstawowa nr 4
Wyróżnienia
Anna Wiśniewska, kl. V b, opiekun Anna Krzyżanowska
Martina Minardo, kl. IV a, opiekun Katarzyna Tarnowska
Zespół Szkół nr 2 im. Ks. Pawła K. Sanguszki
I Liceum Ogólnokształcące
Nagroda
Joanna Ziółkowska, kl. I d, opiekun Karolina Oleksiejuk
Wyróżnienia
Maciej Szczepański, kl. III d – LO, opiekun Beata Cieślak
Jakub Powałka, kl. I e – LO, opiekun Beata Cieślak
Piotr Adamczyk, kl. I – Technikum Informatyczne, opiekun Beata Cieślak
Kinga Kusyk, kl. I e – LO, opiekun Beata Cieślak
Alicja Kusyk, kl. I LO, opiekun Karolina Oleksiejuk
Natalia Rola, kl. I d LO, opiekun Karolina Oleksiejuk
II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja
Nagroda
Kinga Danił, kl. I a, opiekun Rafał Wrotkowski
Patrycja Kwaśniewska, kl. I a, opiekun Rafał Wrotkowski
Wyróżnienia
Sylwia Piątek, kl. III, opiekun Agnieszka Opolska
Natalia Florek, kl. II e, opiekun Justyna Świderska Niedobit
Jury wyraża gorące podziękowanie wszystkim nauczycielom i opiekunom za staranne przygotowanie uczniów do rywalizacji konkursowej.