Laureaci ogólnopolskiego konkursu z jęz. angielskiego w Gimnazjum w Skrobowie

W dniu 22 marca obyła się XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English ACE. Wzięło w niej udział ponad 6269 uczestników z 274 szkół, wśród których wyłoniono 149 laureatów.

Tegoroczna edycja tego konkursu okazała się być fantastycznym doświadczeniem dla uczniów z Gimnazjum w Skrobowie. Alicja Szczęśniak, uczennica klasy I Gimnazjum w Skrobowie, uzyskując ponad 93% punktów dołączyła do grona Laureatów na szczeblu wojewódzkim zajmując I miejsce w rankingu wojewódzkim, jak i krajowym. Ponadto, Damian Cyranek i Kornelia Kwaśna, uczniowie klasy III, uzyskując blisko 92% punktów zostali Laureatami na poziomie wojewódzkim zajmując I miejsce, natomiast w kraju uplasowali się na II miejscu. Bardzo dobre wyniki w Konkursie uzyskali również:

Oliwia Cyranek z klasy III zajmując III miejsce w województwie

Milena Mucha z klasy II zajmując IV miejsce w województwie

Maja Nieznaj z klasy III zajmując III miejsce w województwie

Zdobycie przez uczniów czołowych miejsc zarówno w województwie, jak i w kraju i dołączenie Alicji do grona Laureatów w Polsce jest dla Gimnazjum w Skrobowie szczególnym wyróżnieniem. Dzięki tym osiągnięciom szkoła otrzyma statuetkę oraz Certyfikat Łowcy Talentów. Z pewnością te sukcesy przyniosły wiele satysfakcji wszystkim uczniom. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!