Lewart lepszy od Janowianki

Piłkarze Lewartu Lubartów rozpoczęli serię gier kontrolnych, które przygotują zespół do rundy wiosennej sezonu 2022/2023 w lubelskiej IV lidze. W pierwszym sparingu podopieczni Grzegorza Białka wygrali 4:3 z Janowianką Janów Lubelski.

Na listę strzelców wpisali się najlepsi strzelcy zespołu podczas rundy jesiennej: Bartłomiej Koneczny, Krystian Żelisko, Aleks Aftyka i Łukasz Najda. W spotkaniu tym w barwach lubartowskiego klubu zagrało 18 zawodników.

W sobotę 4 lutego „biało-niebiescy” mieli grać w mini turnieju z udziałem Chełmianki Chełm, Świdniczanki Świdnik i Lewartu. Opady śniegu spowodowały, że drużyny przyjezdne nie przyjechały do Lubartowa. Miejscowi podzieleni na dwa składy rozegrali grę wewnętrzną.

W sobotę 11 lutego zaplanowany jest mecz kontrolny z Cisowianką Drzewce.

Lewart Lubartów – Janowianka Janów Lubelski 4:3; bramki dla Lewartu zdobyli: Bartłomiej Koneczny, Krystian Żelisko, Aleks Aftyka i Łukasz Najda z rzutu karnego – po 1.

Skład Lewartu: Tutaj – Michałów, Niewęgłowski, Majewski, Giletycz, Koneczny, Kamil Zieliński, Sulowski, Najda, Aftyka, Żelisko; grali także: Gliniak, Iskierka, Duda, Paweł Zieliński, Pęksa, Rejmak, Kożuch.

 ig, foto: www.facebook.com/lewartlubartowcom