LOVE STORY MAMY I TATY

16 maja w grupie Jeżyki z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Lubartowie miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Tego dnia przedszkolaki postanowiły nieco inaczej niż zwykle uczcić zbliżające się święto najważniejszych dla nich osób – Mamy i Taty.

Dzieci zdecydowały zrobić swoim Rodzicom niespodziankę  i w sposób magiczny cofnąć się w czasie by opowiedzieć zebranym na sali gościom historię „jak to tatuś poznał mamę”. Przedstawienie pod tytułem „Love Story Mamy i Taty” przeplatane melodiami znanych utworów dzisiejszych i troszkę starszych, tekst pełen dobrego humoru oraz scenografia zdjęć ślubnych mamy i taty dostarczyło wszystkim zebranym niezapomnianych wrażeń. Mali aktorzy spisali się na medal, było przy  tym wiele śmiechu i zabawy. Rodzice świetnie się bawili nie kryjąc przy tym łez wzruszenia. Mama i tata mogli dzięki swoim pociechom na chwilę wrócić do dawnych czasów i odnaleźć w prezentowanych scenkach coś ze swojej przeszłości.

Następnie uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych rodzicom upominkach, gorących uściskach i niezwykłej, rodzinnej atmosferze.

Wszystkim rodzicom Jeżyków życzymy z okazji ich święta dużo zdrowia, samych radości i pociechy ze swoich uzdolnionych dzieci.

Sylwia Wojnowska, Małgorzata Szczygieł

foto: Ewelina Sputo