Lubartów biega

Biegacze z Lubartowa mają za sobą udział w kolejnych imprezach biegowych. Zebraliśmy dane na temat udziału mieszkańców Lubartowa w biegach, które odbyły się w ostatnim czasie.

Półmaraton Chmielakowy

20 sierpnia w Krasnymstawie odbył się XI Półmaraton Chmielakowy. Na dystansie 21 km rywalizowało 411 osób. W grupie tej mieliśmy szóstkę naszych przedstawicieli. Najlepiej spisała się Magdalena Wójcicka.

Oto miejsca naszych biegaczy: 19. Andrzej Orłowski reprezentujący MKS Lubartów, 60. Magdalena Wójcicka z Lubartowa, reprezentująca SKB Kraśnik (8 miejsce wśród kobiet, 1 miejsce w kategorii K18 i 2 miejsce w kategorii kobiety samorządowcy), 72. Radosław Jankowski, 83. Wojciech Machaj, 231. Ireneusz Góźdź, 285. Jarosław Dobrzyński.

Ultra Mazury

20 sierpnia odbyła się impreza biegowa Ultra Mazury. Uczestnicy mieli możliwość rywalizacji na kilku trasach o różnej długości. Z dystansem 100 kilometrów zmierzyło się dwóch lubartowian – Artur Łukaszek i Paweł Talma. Na „setkę” wyruszyło 100 osób. Na mecie Artur Łukaszek zameldował się na 64, a Paweł Talma na 70 miejscu. Wśród 80 osób, które wzięły udział w biegu na 70 kilometrów znajdowała się Marta Biała. Linię mety minęła jako 36 osoba (7 wśród kobiet). Z dystansem 37 kilometrów zmagało się 200 osób, w tym Iwona Łukaszek. Zajęła 99 miejsce (31 wśród kobiet).

ig, fot. materiały organizatorów biegów