Lubartów: Zaginął Sławomir Charliński

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie poszukują zaginionego Sławomira Charlińskiego. Mężczyzna 18 sierpnia br. oddalił się ze szpitala w Lubartowie i do chwili obecnej nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z Policją tel. (81) 852 62 290 lub 112. Zaginiony to Sławomir Charliński, lat 40 lat, zam. Lubartów.

18 sierpnia w godz. porannych został przewieziony na Izbę Przyjęć lubartowskiego szpitala. Mężczyzna odmówił hospitalizacji i oddalił się ze szpitala w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, sylwetka szczupła, oczy koloru niebieskiego, włosy blond, krótkie. Mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był w koszulkę koloru białego, spodnie jeansowe koloru jasnoniebieskiego oraz buty typu adidas koloru ciemnego.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie ul. Lubelska 57 A, 21-100 Lubartów, tel. (81) 852 62 90 lub numerem alarmowym 112.

E.S.