LUBARTOWIANIE BIEGAJĄ PÓŁMARATONY

Biegacze z Lubartowa mają za sobą udział w kolejnych imprezach biegowych. Zebraliśmy dane na temat udziału mieszkańców Lubartowa w biegach, które odbyły się w ostatnim czasie. Wszystkie te biegi to półmaratony.

Bałtowski Cross

14 maja w Bałtowie przeprowadzono imprezę biegową – Bałtowski Cross. Na dystansie 21 km rywalizowało 85 osób. Bardzo dobrze spisała się Wioletta Dessauer, która minęła linię mety na 15 miejscu, będą równocześnie trzecią kobietą w tym biegu.

9. PKO Białystok Półmaraton

W niedzielę 15 kwietnia odbył się 9. PKO Białystok Półmaraton. Trasę długości nieco ponad 21 km ukończyły 1822 osoby. W biegowej rywalizacji w Białymstoku wzięła udział dwójka lubartowian. Wojciech Machaj zajął 227, a Dorota Świderek 1610 miejsce (334 wśród kobiet).

9. PKO Półmaraton Solidarności

W sobotę 4 czerwca na trasie Świdnik – Lublin odbył się 9. PKO Półmaraton Solidarności. Na trasie łączącej dwa lubelskie miasta rywalizowały 593 osoby, w tym dziesiątka lubartowian. Najlepiej spisał się Andrzej Orłowski, który ukończył bieg na wysokim ósmym miejscu. Miejsca pozostałych lubartowian: 86. Miłosz Moskaluk, 110. Radosław Jankowski, 245. Piotr Chudzik, 344. Marcin Kozak, 369. Józef Kaniewski, 409. Igor Tomaszewski, 510. Wiesław Kochalski, 531. Czarek Kowalski, 536. Dorota Świderek (71 wśród kobiet).

8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

W sobotę 18 czerwca odbył się 8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Na mecie zmalowało się 7771 osób. W biegowej nocnej rywalizacji we Wrocławiu wzięła udział trójka lubartowian. Bartosz Szczypiński zajął 795, Tomasz Machnikowski 985, a Ireneusz Machnikowski 4310 miejsce.