LUBARTOWSKA LIGA SZACHOWA 2020 -VOLTMAX

Drugi turniej Lubartowskiej Ligi Szachowej 2020-VOLTMAX rozegrano w piątek 21 lutego. Na starcie stanęło 35 zawodników z Lubartowa, Łukowa, Białej Podlaskiej.

Wszyscy LUKS Lubartów.

Najlepszy zawodnik – Adrian Matyjaszczyk i najlepsza zawodniczka – Klara Danił otrzymali upominki od przedstawiciela sponsora rozgrywek firmy VOLTMAX.
Wszystkim szachistom gratulujemy i zapraszamy 27 marca na 3 turniej LLSzach 2020 VOLTMAX.

TURNIEJE KWALIFIKACYJNE NA KATEGORIE SZACHOWE-FRANCISZEK BARAN Z III KATEGORIĄ

W Lublinie w dniach 22-23 lutego ozegrano turnieje na kategorie szachowe „Szach Królowi – zostań Mistrzem”.Na starcie stanęło 60 zawodników, a wśród nich pięciu reprezentantów LUKS Lubartów. Najlepiej z nich spisał się Baran Franciszek, który zdobył 5 punktów, zajął drugie miejsce oraz III kategorię szachową. 13 miejsce zajął Jeremiasz Srzypiec (3 punkty).
O II kategorię szachową walczył dzielnie Waldemar Piekarski, który może mówić o pechu, gdyż w jednej z partii pauzował i to nie pozwoliło mu zdobyć II kategorii szachowej.
W turnieju na IV kategorię szachową swoich sił próbowali Przemysław i Antoni Baran, mimo ambitnej gry nie udało im się uzyskać normy na IV kategorię szachową.