Lubartowski Jarmark Bożonarodzeniowy

Po raz kolejny Miasto Lubartów zaprasza na Lubartowski Jarmark BożonarodzeniowyKiermasz rękodzieła i ozdób świątecznych, spotkanie z Mikołajem, występy artystyczne oraz wspólne kolędowanie zaplanowano w dniach 20 i 21 grudnia na placu przed ratuszem.

Lubartowski Jarmark Bożonarodzeniowy oraz wspólna Wigilia odbędą się pod patronatem Burmistrza Miasta Lubartów Krzysztofa Paśnika. Dla mieszkańców będzie sporo atrakcji. Na stoiskach będą m.in. ozdoby świąteczne, bombki, stroiki, wyroby ze słomy, a także regionalne przysmaki – miody, sery, pierniki, chleby, wędliny. Można będzie także znaleźć oryginalne i niepowtarzalne prezenty świąteczne.

Jarmark odbędzie się w godz. 10:00 -18:00. Z myślą o najmłodszych przybędzie Mikołaj. Na scenie zobaczymy lokalnych artystów, w tym Męską Okazjonalną Grupę Wokalną Chór-townia oraz zespół wokalny z Klubu Senior+ z LOK. Podczas jarmarku rozstrzygnięty zostanie konkurs plastyczny na „Kreatywną Bombkę Świąteczną”, którego organizatorem jest Lubartowski Ośrodek Kultury. 20 grudnia o godz. 16:00 zaplanowano wigilijny poczęstunek oraz życzenia od Burmistrza Miasta Krzysztofa Paśnika. Jak co roku Miasto Lubartów zaprasza wszystkich do wspólnego kolędowania i dzielenia się radością tego wyjątkowego czasu, jakim są święta Bożego Narodzenia. Współorganizatorem jarmarku jest Lubartowski Ośrodek Kultury.