Lubartowski Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia

Od 1 października LOK zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne zajęcia. Zapisy już trwają. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ wybór jest ogromny! Z myślą o osobach, które kochają śpiewać organizowane są zajęcia dla solistów i wokalistów, a także Młodzieżowe zespoły muzyczne. Jeśli jesteś osobą starszą, a chcesz rozwijać swoje umiejętności wokalne możesz dołączyć do Chóru Ziemi Lubartowskej, gdzie repertuar jest bardzo zróżnicowany. Znajdzie się również coś dla małych pociech, tj. Klub Malucha, Przedszkolaka i Szkolniaka. Warto także zainteresować się zajęciami z tańca towarzyskiego, gitarowymi czy różnego rodzaju warsztatami, np. aktorskimi czy filmowymi. Taniec to świetny sposób na pozbycie się zbędnych kalorii.

Chcesz stać się częścią najważniejszych wydarzeń w mieście? Masz ciekawe pomysły i chciałbyś je zrealizować? Zapisz się do Klubu Wolontariatu. Nauczysz się pisać i opracowywać teksty, by zostać zrozumianym. Będzie można także zapoznać się z zapleczem organizacyjnym imprez Lubartowskiego Ośrodka Kultury, jak również organizacją małych spotkań.

Wiele innych grup i zajęć można znaleźć na zamieszczonym plakacie. Zapisywać można się telefonicznie lub osobiście w godzinach od 8.00 do 20.00 w Lubartowskim Ośrodku Kultury, ul. Rynek II 1, tel. 81 451 01 10. Szczegóły dotyczące zajęć dostępne na stronie internetowej: www.loklubartow.pl

Serdecznie zapraszamy!

Aleksandra Kaczorek

lok-zapisy-wrzesien