Lubartowskie Annowanie we włoskim klimacie – niedziela 23 lipca

Pamiętacie włoski przebój „Frontiera” śpiewany przez Marco Antonelli i Halinę Benedyk? Tę piosenkę i inne hity w wykonaniu gwiazd usłyszymy podczas Annowania w niedzielę 23 lipca na Rynku II w Lubartowie.

Włoskie piosenki będą umilały wieczór podczas tegorocznego Zlotu Anek w Lubartowie. W niedzielę 23 lipca Anny, Anie i Aneczki spotkają się na lubartowskim rynku przed ratuszem miejskim. Zaśpiewają – Halina Benedyk i Marco Antonelli. Wstęp wolny!

UWAGA! Podczas tegorocznej imprezy pomagamy Biance lubartowiAnce – będzie specjalna zbiórka na rzecz dziewczynki, którą czeka poważna, kosztowna operacja. Wrzućcie dar serca do puszki. Pomóżmy razem Biance!

 

To będzie szóste już spotkanie Anek w Lubartowie. „Annowanie” z roku na rok przybiera charakter imprezy nie tylko lokalnej i wojewódzkiej, uczestniczą w niej Anki z odległych miast Polski.
Organizatorzy czekają na wszystkie Anny oraz ich rodziny, przyjaciół, znajomych, 23 lipca już od godziny 17. Zapewniają wiele atrakcji, między innymi zabawy sprawnościowe, konkursy i koncerty lokalnych zespołów. Każda z Ań znajdzie coś dla siebie.
ORGANIZATORAMI Annowania są: Burmistrz Miasta Lubartów oraz Parafia Świętej Anny.
WSPÓŁORGANIZATORAMI: Lubartowskie Towarzystwo Regionalne, Klub Aktywnych „ART-FIT” w Lubartowie, Gimnazjum nr 1 im. KEN w Lubartowie, Lubartowski Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Niech się serce obudzi” im. Jana Pawła II w Lubartowie, Stowarzyszenie „Alwernia” Franciszkańskie Dzieło Promocji Młodzieży i Rodziny.
ORGANIZATORÓW WSPIERAJĄ: Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, DePro, Art-Chata, Siedlisko Gościnne Progi, Stowarzyszenie Klub Abstynenta Nadzieja, Fit.com Lubartów oraz INTERGRAF.