Lubartowskie Annowanie z przebojami Anny Jantar

Zlot pań o imieniu Anna odbędzie w niedzielę 28 lipca na rynku w Lubartowie. Na rynku w Lubartowie zabrzmią najpiękniejsze przeboje najsłynniejszej, polskiej, śpiewającej Anny… Anny Jantar.

Od wieków Patronką Lubartowa i najbliższej okolicy jest właśnie św. Anna, której sanktuarium – Bazylika Mniejsza – to jeden z naszych najcenniejszych zabytków. Coroczne obchody odpustu w parafii, w dniu 26 lipca, są ważnym wydarzeniem dla mieszkańców. Zapraszamy zatem do Lubartowa wszystkie Anny, Anie, Anusie, Anulki oraz tych wszystkich, którzy zechcą z nimi świętować.

W tym roku spotkamy się już po raz trzynasty… Na rynku w Lubartowie zabrzmią najpiękniejsze przeboje najsłynniejszej, polskiej, śpiewającej Anny… ANNY JANTAR.

Program „Tyle słońca w całym mieście” wykona zespół Cookies Band. Wystąpią także lokalni wykonawcy, między innymi Chór Ziemi Lubartowskiej i Orkiestra OSP Lubartów, a także duet Aleksandra Rudzińska & Milo Siemieński. Gościem specjalnym będzie Zespół Śpiewaczy „Górczanki”. Imprezę poprowadzi Wodzirej Adam.

Imieniny świętować będziemy przy muzyce na żywo, tradycyjnie będzie też tort dla Ań oraz ich gości.

fot. archiwum