Lubartowskie Annowanie zobaczymy w Telewizji Lublin

 

Tegoroczne Annowanie przyciągnęło rekordową liczbę pań o imieniu Anna. Podczas tego wyjątkowego zlotu 23 lipca zarejestrowało się aż 229 Ań. Wydarzenie wpisało się już na dobre w kalendarz imprez w naszym mieście. Relacjonowane jest nie tylko w lubartowskich, ale także w lubelskich mediach. 

Relacja z Szóstego Zlotu Anek w Lubartowie zostanie wyemitowana w czwartek 3 sierpnia o godzinie 18 na antenie TVP Lublin. Powtórkę programu będzie można zobaczyć 6 sierpnia o godzinie 11.

Przypomnijmy, że gwiazdą wieczoru podczas Lubartowskiego Annowania był polsko – włoski duet Halina Benedyk i Marco Antonelli. Zaśpiewali włoskie przeboje, a wśród nich „Frontierę” (hit po ich wspólnym występie w Sopocie, w 1984 roku). Artyści po koncercie chętnie rozdawali autografy swoim fanom i ku wielkiej radości publiczności – pozowali do wspólnych zdjęć. Było III Lubartowskie Szachowanie, wystąpili soliści – Eryk Trąbka, Zuzanna i Maja Tchórz oraz Martyna Massalska. Koncert dał Chór Ziemi Lubartowskiej pod kierunkiem Alfreda Kędziory. Swoje umiejętności zaprezentowały tygryski TKD Tigers pod wodzą Anity Pasek – Suska. Wystąpił zespół Relife. Ognisty pokaz dała grupa Antares Fireshow. Nie mogło zabraknąć imieninowego tortu i wielu innych atrakcji.