Lubartowskie Pielgrzymki Rowerowe

Lubartowskie Towarzystwo Przyjaciół Sportu zaprasza na dwie Pielgrzymki Rowerowe które wyruszą z Lubartowa. Pierwsza z nich to XV Rowerowa Pielgrzymka do Wąwolnicy na uroczystości 41. Rocznicy Koronacji Figury Matki Bożej Kębelskiej, organizowana wspólnie z wieloletnim organizatorem tego wydarzenia MKTR Relaks. Początek tej pielgrzymki będzie w sobotę 31 sierpnia o godzinie 7:30 spod Kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Lubartowie. Powrót w niedzielę 1 września.


Ramowy program pielgrzymki:
SOBOTA:
7:30 Start Pielgrzymki
11:00 Konferencja w Kamionce
15:00 Konferencja w Piotrowicach Małych
18:00 Udział we Mszy Świętej na Placu Różańcowym w Wąwolnicy
NIEDZIELA:
9.30 Udział we Mszy Świętej na Placu Różańcowym w Wąwolnicy
Po Mszy Świętej powrót do Lubartowa.
Druga pielgrzymka jest organizowana przy współpracy z Parafią Św. Małgorzaty w Olchowcu oraz Szkołą Podstawową w Święcicy.  Pielgrzymka na uroczystości odpustowe do Bazyliki Narodzenia NMP na Górze Chełmskiej będzie organizowana po raz pierwszy z naszego miasta. Początek Pielgrzymki w sobotę 7 września o godzinie 9:30 spod Kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Lubartowie. Powrót w niedzielę 8 września.
Ramowy program pielgrzymki:
SOBOTA:
9:30 Start Pielgrzymki
14:30 Konferencja w Olchowcu
18:00 Udział we Mszy Świętej w Chełmie
NIEDZIELA:
9:00 Udział we Mszy Świętej w Olchowcu
Po Mszy Świętej powrót do Lubartowa.
Partnerem obu pielgrzymek jest Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Lubartowie. Udział w obu pielgrzymkach jest płatny i wynosi odpowiednio: do Wąwolnicy 10 złotych na ubezpieczenie plus koszt noclegu (30 złotych); do Chełma  10 złotych na ubezpieczenie. Ponieważ oba wyjazdy mają charakter religijny każdy z uczestników zobowiązuje się uszanować jego charakter. Zgłoszenia telefoniczne 665 084 172 lub mailowo [email protected].
LTPS