Maszerowali do Pałecznicy

14 sierpnia miłośnicy marszów nordic walking spotkali się tym razem na trasie Lokalnej Grupy Działania wokół zalewu w Pałecznicy.

Jak informują organizatorzy – pogoda rano nie nastrajała do wyjścia z domu. Chmury i dość intensywny deszcz nie wróżyły powodzenia. Jednak mimo wszystko zebrała się nadspodziewanie duża grupa zainteresowanych na wybranie się na przepiękną leśną trasę wokół zalewu. Po krótkich przygotowaniach w postaci rozgrzewki i powtórki z techniki chodzenia, zaopatrzeni w ubiór przeciwdeszczowy, wszyscy pełni energii ruszyli w trasę. Już na samym początku marszu okazało się, że nie będzie to tylko zwykły marsz, ale również….grzybobranie. Uczestnicy niedzielnej imprezy, podczas całego marszu mieli okazję sprawdzić czy warto już rozpocząć sezon grzybowy w okolicznych lasach. Kolejny marsz 28 sierpnia do Firleja. Lokalna Grupa Działania „Doliną Wieprza i Leśnym Szlakiem” zaprasza w trasę.

Opr. SN

głowneIMG_5505 [Rozdzielczość Pulpitu]IMG_5512 [Rozdzielczość Pulpitu]IMG_5528 [Rozdzielczość Pulpitu]IMG_5527 [Rozdzielczość Pulpitu]IMG_5529 [Rozdzielczość Pulpitu]IMG_5533 [Rozdzielczość Pulpitu]IMG_5556 [Rozdzielczość Pulpitu]

główne 1