Mikołajki z MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie zaprasza do kolejnej zabawy online. Wszystko co należy zrobić – to aktywnie spędzić czas ze swoją rodziną.

Zabawa rozpoczyna się 5 grudnia i trwa do 13 grudnia br. Należy dołączyć do naszej grupy na FB o nazwie: Mikołajki z MOSiR- Aktywna RODZINA. Zamieścić na grupie: post z fotorelacją (co najmniej 3 zdjęcia) lub filmik z rodzinnej aktywności, np. bieganie, rower, spacer, rolki, łyżwy, gry ruchowe itp. Chodzi o  przedstawienie swojej rodziny i krótkie opisy waszych aktywności w poście. Dana aktywność może być zarejestrowana w dowolnym miejscu Polski – sugerowana aktywność – na świeżym powietrzu. Podczas aktywności należy uwzględnić – akcent świąteczny (np.: przebranie świąteczne, świąteczna sceneria itp.) Ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia.

Należy się zarejestrować, wypełnić i przesłać do formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie www.mosirlubartow.pl, FB. Link do formularza: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSd…/viewform. Rejestracji oraz zgłoszenia musi dokonać osoba dorosła. W zabawie mogą wziąć udział wszyscy. W losowaniu nagród będą uczestniczyć mieszkańcy Gminy Miasto Lubartów oraz uczestnicy zajęć MOSiR (bez względu na miejsce zamieszkania).

Nagrody to trzy rodzinne zestawy upominkowe – rozlosowane, komisyjnie w biurze MOSiR, pośród wszystkich uczestników/mieszkańców. Nagroda specjalna – za najzabawniejsze zdjęcie rodzinne – wybrane przez pracowników MOSiR na zasadzie głosowania – spośród wszystkich uczestników biorących udział w zabawie.