„Mikołajkowy Sprawdzian Pływacki”

Za nami zawody „Mikołajkowy Sprawdzian Pływacki” przygotowane z myślą o dzieciakach i dla dzieciaków. Wzięło w nich udział blisko 150 dzieci z rocznika 2019-2009. Imprezę zorganizował 9 grudnia Swim Team Lubartów we współpracy z MOSiR Lubartów.

 Każdy z uczestników turnieju otrzymał pamiątkową koszulkę, medal i słodki upominek. Była możliwość skorzystania z fotobudki dzięki uprzejmości Piotra Wołowika.

Głównymi sponsorami imprezy byli : Maszyny Budowlane Dawid Gwóźdź, Wojciech Osiecki, Instal-Serwis Lubartów i Instalbud F.H.U Waldemar Klej. Podziękowania należą się również dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie za udostępnienie swojego obiektu; dyrektor Anecie Symbor za wspieranie lubartowskiego pływania.

Swim Team Lubartów dziękuje swoim niezawodnym wolontariuszkom: Kai, Alicji, Mai, Oliwii, Milenie, Martynie i Michalinie za pomoc przy organizacji oraz opiece przy najmłodszych dzieciakach, Ryszardowi Gierachowi za wkład i pomoc przy imprezach oraz Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno- Wychowawczemu w Firleju na czele z Moniką Łazorczyk za wyśmienite pierniki. – Mamy nadzieję, że się podobało i każdy wrócił do domu usatysfakcjonowany – informuje trener Iwona Tarkowska.