Mistrzostwa Lubartowa w wyciskaniu sztangi

Młodzieżowy Klub Sportowy  “Lubartów” zaprasza na pierwszą edycję zawodów w wielokrotnym wyciskaniu sztangi leżąc o puchar Burmistrza Krzysztofa Paśnika. Zawody odbędą się  23 marca o godzinie 15:00 w siłowni klubu.

Zawody odbędą się z podziałem na kategorie wiekowe. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Grzegorz Dyrcz – doświadczony kulturysta, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w Polsce (4 x Mistrz Polski w Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi Leżąc, mistrz Europy w Kulturystyce, wicemistrz Świata w Kulturystyce. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość darmowych konsultacji z trenerem Grzegorzem.

Pula nagród przekraczająca 1 000 złotych. Zapisy na zawody odbywają się poprzez wysłanie SMS pod numer telefonu 530 436 366 o treści: 

Imię i nazwisko uczestnika.
Kategoria wiekowa uczestnika. 

Regulamin i kategorie dostępne na social mediach organizatora. Istnieje również możliwość zapisów stacjonarnie w recepcji Klubu MKS „Lubartów”:

Pn – pt 6:00 – 22:00; Sobota 8:00 – 14:30.

To pierwsze takie zawody w Lubartowie. Myślę, że przyjmą się bardzo pozytywnie wśród lokalnej sportowej społeczności Lubartowa. Nasi mieszkańcy bardzo aktywnie korzystają z lokalnych siłowni, klubów sportowych. Uważam, że wspólna integracja i rywalizacja fair play w takiej dyscyplinie jak wyciskanie sztangi, będzie znakomitym wydarzeniem wywołującym uśmiech i satysfakcję wśród naszych mieszkańców – mówi Jakub Adamczyk – Prezes MKS “Lubartów”.

opr. Red.