Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w pływaniu miały miejsce 26 listopada na pływalni MOSiR Lubartów.
Igrzyska dzieci
Liczba zgłoszonych zawodników: 94
Pływanie sztafetowe punkty:
– dziewczęta
Miejsce |
Szkoła |
Opiekun |
Czas |
Punkty |
|
I |
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie |
Aleksandra Berger |
1:53.24s |
15 |
|
II |
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lubartowie |
Dariusz Podleśny |
2:11.31s |
13 |
|
III |
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lubartowie |
Wioletta Dessauer |
2:13.84s |
11 |
|
IV |
Szkoła Podstawowa w Nowej Woli |
Paweł Onyszko |
2:26.40s |
10 |
|
V |
Szkoła Podstawowa w Łucce |
Beata Piszcz |
2:46.77s |
9 |
– chłopcy
Miejsce |
Szkoła |
Opiekun |
Czas |
Punkty |
|
I |
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie |
Dariusz Klej |
1:47.82s |
15 |
|
II |
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lubartowie |
Wioletta Dessauer |
1:59.76s |
13 |
|
III |
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lubartowie |
Dariusz Podleśny |
2:10.32s |
11 |
|
IV |
Szkoła Podstawowa w Firleju |
Aneta Węgrzyn |
2:16.79s |
10 |
|
Szkoła Podstawowa w Łucce |
Beata Piszcz |
dyskwalifikacja |
Pływanie indywidualne punkty:
– dziewczęta
Miejsce |
Szkoła |
Opiekun |
Liczba pkt. |
Punkty |
|
I |
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie |
Aleksandra Berger |
50 |
15 |
|
II |
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lubartowie |
Dariusz Podleśny |
18 |
13 |
|
III |
Szkoła Podstawowa w Nowej Woli |
Paweł Onyszko |
12 |
11 |
|
IV |
Szkoła Podstawowa Nr 1 Lubartowie |
Wioletta Dessauer |
5 |
10 |
|
V |
Szkoła Podstawowa w Brzezinach |
Monika Bronisz |
4 |
9 |
|
VI |
Szkoła Podstawowa w Firleju |
Aneta Węgrzyn |
3 |
7 |
|
Szkoła Podstawowa w Łucce |
Beata Piszcz |
3 |
7 |
||
Szkoła Podstawowa w Kamionce |
Urszula Kuchciak-Smyk |
3 |
7 |
– chłopcy
Miejsce |
Szkoła |
Opiekun |
Liczba pkt. |
Punkty |
|
I |
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie |
Dariusz Klej |
69 |
15 |
|
II |
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lubartowie |
Wioletta Dessauer |
28 |
13 |
|
III |
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lubartowie |
Dariusz Podleśny |
20 |
11 |
|
IV |
Szkoła Podstawowa w Ostrówku |
Jacek Garbacz |
11 |
10 |
|
V |
Szkoła Podstawowa w Nowej Woli |
Paweł Onyszko |
9 |
9 |
|
VI |
Szkoła Podstawowa w Łucce |
Beata Piszcz |
3 |
7,5 |
|
Szkoła Podstawowa w Uścimowie |
Jolanta Kiełbowicz |
3 |
7,5 |
||
VIII |
Szkoła Podstawowa w Kamionce |
Urszula Kuchciak-Smyk |
1 |
6 |
Wyniki poszczególnych konkurencji indywidualnych:
– styl motylkowy na 50m dziewcząt
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Szabała Antonina |
SP3 Lubartów |
39.84s |
4 |
||
II |
Turska Rozalia |
SP Kamionka |
48.26s |
3 |
||
III |
Maluga Nina |
SP3 Lubartów |
54.76s |
2 |
||
IV |
Wiśniewska Anna |
SP4 Lubartów |
1:06.95s |
1 |
||
Kostyła Kaja |
SP3 Lubartów |
dyskwalifikacja |
– styl motylkowy na 50m chłopców
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Urban Bartosz |
SP3 Lubartów |
40.41s |
3 |
||
II |
Kostyła Igor |
SP3 Lubartów |
41.02s |
2 |
||
III |
Brzyski Iwo |
SP3 Lubartów |
49.14s |
1 |
– styl grzbietowy na 50m dziewcząt
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Wróblewska Kaja |
SP3 Lubartów |
37.36s |
5 |
||
II |
Czerwoniak Maja |
SP Nowa Wola |
45.14s |
4 |
||
III |
Gajos Milena |
SP3 Lubartów |
46.78s |
3 |
||
IV |
Jędryszka Laura |
SP Brzeziny |
50.48s |
2 |
||
V |
Tomasiak Zofia |
SP3 Lubartów |
55.08s |
1 |
– styl grzbietowy na 50m chłopców
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Koziński Grzegorz |
SP3 Lubartów |
43.82s |
9 |
||
II |
Obodziński Antoni |
SP3 Lubartów |
46.28s |
8 |
||
III |
Guz Szymon |
SP1 Lubartów |
50.33s |
7 |
||
IV |
Wolski Oskar |
SP1 Lubartów |
52.76s |
6 |
||
V |
Gryzio Wojciech |
SP Nowa Wola |
56.62s |
5 |
||
VI |
Szczepaniak Mateusz |
SP3 Lubartów |
56.99s |
4 |
||
VII |
Maleszczyk Bartosz |
SP Uścimów |
57.12s |
3 |
||
VIII |
Romanek Radosław |
SP4 Lubartów |
1:01.98s |
2 |
||
IX |
Wiącek Hubert |
SP Kamionka |
1:09.69s |
1 |
– styl klasyczny na 50m dziewcząt
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Goleń Iga |
SP3 Lubartów |
45.79s |
7 |
||
II |
Paśnik Wiktoria |
SP3 Lubartów |
48.78s |
6 |
||
III |
Pożarowszczyk Michalina |
SP1 Lubartów |
54.50s |
5 |
||
IV |
Węgrzyn Weronika |
SP3 Lubartów |
59.22s |
4 |
||
V |
Krupa Aleksandra |
SP4 Lubartów |
1:03.87s |
3 |
||
VI |
Włosek Monika |
SP Brzeziny |
1:09.43s |
2 |
||
VII |
Krok Jagoda |
SP4 Lubartów |
1:11.72s |
1 |
– styl klasyczny na 50m chłopców
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Misztal Wojciech |
SP3 Lubartów |
52.56s |
5 |
||
II |
Kubik Kamil |
SP3 Lubartów |
52.70s |
4 |
||
III |
Czerniachowski Mikołaj |
SP3 Lubartów |
55.40s |
3 |
||
IV |
Błonka Bartosz |
SP4 Lubartów |
55.73s |
2 |
||
V |
Sienkiewicz Karol |
SP1 Lubartów |
1:08.62s |
1 |
– styl dowolny na 50m dziewcząt
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Podleśna Oliwia |
SP4 Lubartów |
36.22s |
9 |
||
II |
Waśkowicz Milena |
SP Nowa Wola |
40.52s |
8 |
||
III |
Szczygielska Hanna |
SP3 Lubartów |
47.20s |
7 |
||
IV |
Kuźma Hanna |
SP3 Lubartów |
48.99s |
6 |
||
V |
Czakon Kaja |
SP3 Lubartów |
50.21s |
5 |
||
VI |
Figat Julia |
SP4 Lubartów |
54.23s |
4 |
||
VII |
Tomaszewska Dominika |
SP Łucka |
56.66s |
3 |
||
VIII |
Rola Julia |
SP Firlej |
1:00.72s |
2 |
||
IX |
Rola Natalia |
SP Firlej |
1:17.82s |
1 |
– styl dowolny na 50m chłopców
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Czarnecki Wiktor |
SP3 Lubartów |
36.92s |
12 |
||
II |
Garbacz Igor |
SP Ostrówek |
37.27s |
11 |
||
III |
Lewtak Jan |
SP3 Lubartów |
38.39s |
10 |
||
IV |
Cholewa Alex |
SP1 Lubartów |
39.22s |
9 |
||
V |
Kisiel Jakub |
SP3 Lubartów |
40.25s |
8 |
||
VI |
Ślifirczyk Michał |
SP4 Lubartów |
45.55s |
7 |
||
VII |
Pojęta Piotr |
SP4 Lubartów |
47.09s |
6 |
||
VIII |
Błazucki Kacper |
SP1 Lubartów |
47.24s |
5 |
||
IX |
Kosowski Ksawery |
SP Nowa Wola |
49.25s |
4 |
||
X |
Wójcik Kacper |
SP4 Lubartów |
49.30s |
3 |
||
XI |
Mazurek Jakub |
SP Łucka |
58.43s |
2 |
||
XII |
Zbiciak Maksymilian |
SP Łucka |
1:01.75s |
1 |
Do przeliczenia punktacji zastosowano tabelę właściwą:
Miejsce |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
VII |
VIII |
IX |
X |
XI |
XII |
XIII i dalsze |
Punkty |
15 |
13 |
11 |
10 |
9 |
8 |
7 |
6 |
5 |
4 |
3 |
2 |
1 |
Wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały dyplomy, dla najlepszej sztafety był puchar, w konkurencjach indywidualnych za miejsca I-III były dyplomy. Wszystkie nagrody ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Lubartowie. Awans do zawodów rejonowych wywalczyły w kategorii dziewcząt: SP3 Lubartów oraz SP4 Lubartów, w kategorii chłopców: SP3 Lubartów oraz SP1 Lubartów.
Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubartowie oraz Lubartowskim Klubem Pływackim SKALAR. Obsada sędziowska: sędzia główny – Dariusz Klej, sędzia startowy – Krzysztof Dec, sędziowie czasowi – Aleksandra Berger, Karol Sagan, Mariusz Suska, Iwona Tarkowska. Dyplomy nagrodzonym wręczał Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Lubartowie Pan Krzysztof Dec. Serdeczne podziękowania dla Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie Pana Janusza Sysy za udostępnienie pływalni na czas trwania zawodów. Nad całością czuwał Dariusz Klej.
Igrzyska młodzieży szkolnej
Liczba zgłoszonych zawodników: 61
Pływanie sztafetowe punkty:
– dziewczęta
Miejsce |
Szkoła |
Opiekun |
Czas |
Punkty |
|
I |
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie |
Mariusz Suska |
1:50.99s |
15 |
|
II |
Szkoła Podstawowa w Łucce |
Beata Piszcz |
2:03.13s |
13 |
|
III |
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lubartowie |
Jerzy Walczak |
2:06.57s |
11 |
– chłopcy
Miejsce |
Szkoła |
Opiekun |
Czas |
Punkty |
|
I |
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lubartowie |
Jerzy Walczak |
1:33.36s |
15 |
|
II |
Szkoła Podstawowa w Firleju |
Sylwester Włoch |
1:57.80s |
13 |
|
III |
Szkoła Podstawowa w Łucce |
Beata Piszcz |
1:59.76s |
11 |
|
IV |
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lubartowie |
Dariusz Podleśny |
2:00.72s |
10 |
|
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie |
Krzysztof Dec |
dyskwalifikacja |
Pływanie indywidualne punkty:
– dziewczęta
Miejsce |
Szkoła |
Opiekun |
Liczba pkt. |
Punkty |
|
I |
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie |
Mariusz Suska |
22 |
15 |
|
II |
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lubartowie |
Jerzy Walczak |
7 |
13 |
|
III |
Szkoła Podstawowa w Łucce |
Beata Piszcz |
6 |
11 |
– chłopcy
Miejsce |
Szkoła |
Opiekun |
Liczba pkt. |
Punkty |
|
I |
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie |
Krzysztof Dec |
35 |
15 |
|
II |
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lubartowie |
Jerzy Walczak |
33 |
13 |
|
III |
Szkoła Podstawowa w Kamionce |
Urszula Kuchciak-Smyk |
10 |
11 |
|
IV |
Szkoła Podstawowa w Łucce |
Beata Piszcz |
8 |
10 |
|
V |
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lubartowie |
Dariusz Podleśny |
7 |
9 |
|
VI |
Szkoła Podstawowa w Firleju |
Sylwester Włoch |
5 |
8 |
|
VII |
Szkoła Podstawowa w Skrobowie |
Henryk Libich |
4 |
7 |
Wyniki poszczególnych konkurencji indywidualnych:
– styl motylkowy na 50m chłopców
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Bąbol Szymon |
SP1 Lubartów |
38.30s |
2 |
||
II |
Pęksa Aleksander |
SP4 Lubartów |
40.83s |
1 |
– styl grzbietowy na 50m dziewcząt
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Baran Oliwia |
SP3 Lubartów |
47.40s |
5 |
||
II |
Winiarska Lena |
SP3 Lubartów |
50.53s |
4 |
||
III |
Budzyńska Oliwia |
SP Łucka |
53.13s |
3 |
||
IV |
Wróbel Wiktoria |
SP Łucka |
55.80s |
2 |
||
V |
Brynda Aleksandra |
SP3 Lubartów |
56.21s |
1 |
– styl grzbietowy na 50m chłopców
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Krupa Wiktor |
SP1 Lubartów |
40.96s |
5 |
||
II |
Cybul Bartłomiej |
SP3 Lubartów |
41.74s |
4 |
||
III |
Małyska Wiktor |
SP1 Lubartów |
42.82s |
3 |
||
IV |
Brzyski Bartosz |
SP3 Lubartów |
45.99s |
2 |
||
V |
Misiak Jan |
SP3 Lubartów |
47.57s |
1 |
– styl klasyczny na 50m dziewcząt
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Gliwka Alicja |
SP1 Lubartów |
51.76s |
4 |
||
II |
Gontarczyk Julia |
SP3 Lubartów |
56.33s |
3 |
||
III |
Kubik Klaudia |
SP3 Lubartów |
1:01.30s |
2 |
||
IV |
Borzęcka Klaudia |
SP1 Lubartów |
1:14.39s |
1 |
– styl klasyczny na 50m chłopców
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Kowalski Hubert |
SP3 Lubartów |
42.61s |
7 |
||
II |
Szyszko Maciej |
SP1 Lubartów |
43.46s |
6 |
||
III |
Kowalski Cezary |
SP1 Lubartów |
44.72s |
5 |
||
IV |
Czechowski Damian |
SP1 Lubartów |
48.96s |
4 |
||
V |
Grzelak Olaf |
SP3 Lubartów |
56.29s |
3 |
||
VI |
Woliński Jan |
SP Łucka |
1:00.07s |
2 |
||
VII |
Skrzypiec Aleksander |
SP3 Lubartów |
1:22.40s |
1 |
– styl dowolny na 50m dziewcząt
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Wetoszka Alicja |
SP3 Lubartów |
36.52s |
4 |
||
II |
Bryczek Wiktoria |
SP3 Lubartów |
38.28s |
3 |
||
III |
Guz Julia |
SP1 Lubartów |
39.82s |
2 |
||
IV |
Karpińska Aleksandra |
SP Łucka |
40.39s |
1 |
||
Tomaszewska Alicja |
SP Łucka |
dyskwalifikacja |
– styl dowolny na 50m chłopców
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Smyk Mateusz |
SP Kamionka |
32.01s |
10 |
||
II |
Suska Michał |
SP3 Lubartów |
35.63s |
9 |
||
III |
Gajos Paweł |
SP3 Lubartów |
36.24s |
8 |
||
IV |
Szypulski Michał |
SP1 Lubartów |
38.12s |
7 |
||
V |
Szczepański Maciej |
SP Łucka |
39.20s |
6 |
||
VI |
Paśnik Patryk |
SP Firlej |
41.05s |
5 |
||
VII |
Obrośliński Patryk |
SP Skrobów |
41.63s |
4 |
||
VIII |
Grytczuk Igor |
SP4 Lubartów |
42.93s |
3 |
||
IX |
Wójcik Bartosz |
SP4 Lubartów |
50.77s |
2 |
||
X |
Piskorski Przemysław |
SP4 Lubartów |
52.91s |
1 |
||
Włosek Maksymilian |
SP3 Lubartów |
dyskwalifikacja |
Do przeliczenia punktacji zastosowano tabelę właściwą:
Miejsce |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
VII |
VIII |
IX |
X |
XI |
XII |
XIII i dalsze |
Punkty |
15 |
13 |
11 |
10 |
9 |
8 |
7 |
6 |
5 |
4 |
3 |
2 |
1 |
Wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały dyplomy, dla najlepszej sztafety był puchar, w konkurencjach indywidualnych za miejsca I-III były dyplomy. Wszystkie nagrody ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Lubartowie. Awans do zawodów rejonowych wywalczyły w kategorii dziewcząt: SP3 Lubartów oraz SP Łucka, w kategorii chłopców: SP1 Lubartów oraz SP Firlej.
Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubartowie oraz Lubartowskim Klubem Pływackim SKALAR. Obsada sędziowska: sędzia główny – Dariusz Klej, sędzia startowy – Krzysztof Dec, sędziowie czasowi – Aleksandra Berger, Karol Sagan, Mariusz Suska, Iwona Tarkowska. Dyplomy nagrodzonym wręczał Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Lubartowie Pan Krzysztof Dec. Serdeczne podziękowania dla Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie Pana Janusza Sysy za udostępnienie pływalni na czas trwania zawodów. Nad całością czuwał Dariusz Klej.
Licealiada
Liczba zgłoszonych zawodników: 36
Pływanie sztafetowe punkty:
– dziewczęta
Miejsce |
Szkoła |
Opiekun |
Czas |
Punkty |
|
I |
Zespół Szkół Nr 2 w Lubartowie |
Małgorzata Mazurek-Filip |
1:59.53s |
15 |
– chłopcy
Miejsce |
Szkoła |
Opiekun |
Czas |
Punkty |
|
I |
Zespół Szkół Nr 2 w Lubartowie |
Marek Kitliński |
1:27.73s |
15 |
|
II |
II Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie |
Marcin Świderek |
1:28.27s |
13 |
Pływanie indywidualne punkty:
– dziewczęta
Miejsce |
Szkoła |
Opiekun |
Liczba pkt. |
Punkty |
|
I |
II Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie |
Urszula Jedut |
9 |
15 |
|
II |
Zespół Szkół Nr 2 w Lubartowie |
Małgorzata Mazurek-Filip |
6 |
13 |
|
III |
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie |
Włodzimierz Żurek |
1 |
11 |
– chłopcy
Miejsce |
Szkoła |
Opiekun |
Liczba pkt. |
Punkty |
|
I |
II Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie |
Marcin Świderek |
20 |
14 |
|
Zespół Szkół Nr 2 w Lubartowie |
Marek Kitliński |
20 |
14 |
||
III |
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie |
Włodzimierz Żurek |
3 |
11 |
Wyniki poszczególnych konkurencji indywidualnych:
– styl motylkowy na 50m chłopców
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Matyjaszczyk Jakub |
ZS2 Lubartów |
35.93s |
2 |
||
II |
Grzegorczyk Jakub |
ZS2 Lubartów |
44.23s |
1 |
– styl grzbietowy na 50m chłopców
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Wasilewski Michał |
ZS2 Lubartów |
43.02s |
5 |
||
II |
Kornacki Albert |
II LO Lubartów |
43.57s |
4 |
||
III |
Dawidek Rafał |
ZS2 Lubartów |
44.55s |
3 |
||
IV |
Zdziobłowski Dawid |
RCEZ Lubartów |
47.16s |
2 |
||
V |
Budzyński Jakub |
II LO Lubartów |
55.16s |
1 |
– styl klasyczny na 50m dziewcząt
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Gontarczyk Klaudia |
II LO Lubartów |
49.02s |
3 |
||
II |
Lipska Anna |
II LO Lubartów |
52.78s |
2 |
||
III |
Skałecka Martyna |
ZS2 Lubartów |
1:04.05s |
1 |
– styl klasyczny na 50m chłopców
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Fierzbik Oskar |
ZS2 Lubartów |
33.87s |
4 |
||
II |
Włodarczyk Mateusz |
II LO Lubartów |
45.14s |
3 |
||
III |
Urban Jan |
II LO Lubartów |
48.37s |
2 |
||
IV |
Bobiarski Jakub |
II LO Lubartów |
52.16s |
1 |
||
Liżewski Kacper |
ZS2 Lubartów |
dyskwalifikacja |
– styl dowolny na 50m dziewcząt
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Waśkowicz Alicja |
II LO Lubartów |
36.22s |
4 |
||
II |
Bubnowicz Klaudia |
ZS2 Lubartów |
39.98s |
3 |
||
III |
Imgrond Daria |
ZS2 Lubartów |
41.33s |
2 |
||
IV |
Sobijanek Wiktoria |
RCEZ Lubartów |
43.75s |
1 |
– styl dowolny na 50m chłopców
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
||
I |
Bielecki Michał |
II LO Lubartów |
27.43s |
5 |
||
II |
Grzeszczak Filip |
II LO Lubartów |
30.38s |
4 |
||
III |
Mirończuk Patryk |
ZS2 Lubartów |
33.21s |
3 |
||
IV |
Barszczyk Michał |
ZS2 Lubartów |
34.33s |
2 |
||
V |
Sowa Maksymilian |
RCEZ Lubartów |
41.00s |
1 |
||
Tabała Mateusz |
II LO Lubartów |
dyskwalifikacja |
||||
Gdula Ireneusz |
RCEZ Lubartów |
dyskwalifikacja |
Do przeliczenia punktacji zastosowano tabelę właściwą:
Miejsce |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
VII |
VIII |
IX |
X |
XI |
XII |
XIII i dalsze |
Punkty |
15 |
13 |
11 |
10 |
9 |
8 |
7 |
6 |
5 |
4 |
3 |
2 |
1 |
Wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały dyplomy, dla najlepszej sztafety był puchar, w konkurencjach indywidualnych za miejsca I-III były dyplomy. Wszystkie nagrody ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Lubartowie. Awans do zawodów rejonowych wywalczyły w kategorii dziewcząt: ZS2 Lubartów, w kategorii chłopców: ZS 2 Lubartów oraz II LO Lubartów.
Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubartowie oraz Lubartowskim Klubem Pływackim SKALAR. Obsada sędziowska: sędzia główny – Dariusz Klej, sędzia startowy – Krzysztof Dec, sędziowie czasowi – Aleksandra Berger, Karol Sagan, Mariusz Suska, Iwona Tarkowska. Dyplomy nagrodzonym wręczał Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Lubartowie Pan Krzysztof Dec. Serdeczne podziękowania dla Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie Pana Janusza Sysy za udostępnienie pływalni na czas trwania zawodów. Nad całością czuwał Dariusz Klej.